Inzerce: Platební karty – skvělý pomocník, ale i možné riziko

Platební kartu si v posledních letech oblíbil snad každý. Není totiž nic pohodlnějšího, než vytáhnout kartu a zaplatit, a nemyslet stále na to, kolik si máme vzít hotovosti do naší peněženky. Pokud i vy kartu doslova nedáte z ruky, a realizujete s ní většinu transakcí, určitě byste se měli mít na pozoru. Zvláště, pokud se jedná o bezkontaktní kartu, která jde velmi snadno zneužít, což již bylo v mnoha testech jasně dokázáno. Stačí, aby se daný člověk přiblížil k vaší osobě, a to na vzdálenost okolo 1,5. I ta plně stačí ke zneužití vaší karty.

Naštěstí jsou tu možnosti, jak můžete mít kartu v naprostém bezpečí, a to i v případě, že se ji někdo pokusí zneužít. Tím to řešením jsou totiž stíněné obaly Cryptalloy, které jsou aktuálně jedny z nejvyužívanějších, a výzkumy bylo dokázáno, že jsou tou nejefektivnější metodou na trhu. Navíc byly vyrobeny v Německu, a právě Němci jsou vyhlášení svými špičkovými výrobky, které skutečně fungují a tak mohou pomoci i vám. Karta vám tak poslouží pouze k vašemu placení a nikdy jiný se jí díky tomuto pouzdru nebude mít šanci zmocnit – tedy zneužít její data po dobu, co si myslíte, že ji máte bezpečně třeba v kapse.

Obaly Cryptaloy však rozhodně nejsou tím jediným, co vám trh může nabídnout. Jak dokládá internetový obchod Kartyvbezpeci.cz, který se na bezpečnost karet přímo specializuje, můžete využít také obaly Identity Stronghold. Tyto výrobky pocházejí z USA, a taktéž se mou řadit mezi špičku nejenom na našem, ale i na světovém trhu. Mimo jiné se tyto výrobky dají použit třeba k ochraně vašich cestovních pasů s biometrickými údaji. Pokud vám tedy vaše peníze nejsou lhostejné, potom směřujte na internetový obchod Kartyvbezpeci.cz, kde je díky několika investovaným desítkám až stovkám korun můžete snadno ochránit. A kartu tak budete moci využívat kdykoliv i nadále.

Komentáře

Nahoru