Inzerce: Pište i vašemu miminku originální deník

Určitě i vám samotným vaše rodiče psali velmi oblíbený deník miminka, kde byly obsaženy veškeré důležité události, a to od porodu, přes první krůčky, první slova, první sezení na nočníku až po dobu, kdy už jste vyrostli. Podobných věcí, které se do deníku uvádějí, jsou stovky, ne-li tisíce a v pozdějším věku je skvělé zavzpomínat si na dobu, kdy jsme byly malým dítětem. Vy ten svůj deník už jenom málokdy najdete, jelikož právě tištěná forma nebyla tím ideálním, aby se deník zachoval po dlouhou dobu. V dnešní době se však ztráty bát nemusíte, a to proto, že můžete využít online deník miminka, který je pro dnešní dobu doslova jako stvořený. Samozřejmě vám umožní nejenom psát, ale také vkládat fotografie.

Výhodou tohoto deníku je třeba také to, že ho můžete velmi snadno sdílet se svými přáteli nebo rodinou, a ti tak mohou sledovat pokroky právě vašeho děťátka, a to doslova ihned po tom, co daný záznam do deníku uvedete. Pokud jste však přece jenom vyznavači tištěné formy, online deník, tedy takzvaný Childbook byste zavrhovat neměli, jelikož vám umožní velmi snadný převod do fotoknihy. Budete ho tak mít i v tištěné podobě, a to bez nutnosti psát vše ručně a složitě.

Celý deník je koncipován chronologicky, a to tak, aby byl maximálně přehledný a zobrazoval všechny důležité informace, které se v daném období udály. Pokud i vy čekáte potomka, určitě si online deník miminka zřiďte také. Uvidíte, že po několika letech to bude skvělá vzpomínka na to, když byl váš syn nebo vaše dcera ještě miminko, a dělal pokroky ve svém vývoji. To vše bude samozřejmě doplněno o fotografie.

Komentáře

Nahoru