Inzerce: Parní čistění

Při běžným čistění jsou nečistoty odstraněny často pouze na povrchu. Díky ohřáté vodní páře však pronikneme i do jemných spár. Pára uvolní i silně ulpívající částečky nečistot.

Technologie parního čistění je osvědčená proti běžným potravinovým a nemocničním bakteriím.

Mezi základní přednosti parního čistění patří účinnost, hospodárnost a Zdravotní nezávadnost. Velmi horká pára odstraňuje zašlé a „zažrané“ nečistoty, mastnotu, zabíjí roztoče a má prokázané dezinfekční účinky.

Parní čističe přinášejí také obrovské úspory výdajů za chemické čisticí prostředky. Spotřebovávají pouze elektrickou energii a nepodstatné množství obyčejné vody.

Obsluha není nucena máčet ruce ve vodě a chemických přípravcích, nevznikají škodlivé výpary. To ocení nejen lidé s citlivou pokožkou, alergici a astmatici!

Z těchto důvodů se parní čističe využívají čím dál více. Své místo si najdou jak v domácnosti, tak v průmyslu nebo na profesionální úklid.  Díky své zdravotní nezávadnosti je možné parní čističe využívat i v potravinářství.

Parní čističe vám pomohou i při čistění ulic. Díky parnímu čistění odstraníte jak odhozené žvýkačky i všechny nečistoty rychle a bez obtíží. A to vše aniž byste porušili povrch.

Na parnicistic.cz najdete spoustu řešení vašeho problému s nečistotou. Tato firma se profesionálně věnuje všemu, co s parními čističi souvisí. Jimi nabízené produkty jsou kvalitní a vydrží i náročnější podmínky, které v průmyslu jsou.

 

 

 

Komentáře

Nahoru