Inzerce: Pánské tašky přes rameno frčí

Rozdíl mezi pánskými a dámskými zavazadly je mnohdy obrovský. Zatímco třeba dámské kabelky se do současné podoby vyvíjejí již pěknou řádku let pánské tašky tak nějak zůstaly v době minulé. Vše má být ale jinak a proto se do módy dostávají pánské tašky přes rameno.

Pánské tašky přes rameno dnes již nejsou nic neobvyklého v šatnících mužů. I když se svou funkcí podobají velmi výrazně dámským kabelkám a to mnohdy tak, že ani dáma by se nemusela bát tuto tašku vzít do společnosti, název pánské kabelky se nezažil. Proto i nadále budeme používat výraz pánské tašky.

S rozvojem těchto zavazadel se samozřejmě rozvinuly i obchody kde je naleznete. Jedním z nic je internetový obchod Panske-aktovky.cz kde naleznete tašky vyznačující se nejen svojí praktičností ale i elegancí. Všechny tašky, které zde naleznete, jsou vyráběny v české republice. Nejedná se tedy o dovoz. Rovněž vás jistě potěší cena, která i přes vysokou kvalitu nabízených produktů není příliš velká.

Jednou z těch velmi praktických tašek přes rameno je o rozměrech 30x32x17. Na zmíněném internetovém obchodě ji naleznete zde. I přes sympatické rozměry se do ní vlezou v pohodě dokumenty formátu A4 a dokáže pojmout hravě dokonce i 1,5l pet láhev. Do zaměstnání je to tedy absolutně ideální taška.  Zcela jistě vás potěší i dvě kapsy na přední straně. Jsou sice menší, avšak přímo se hodí na klíče nebo podobné drobnosti. V balení naleznete rovněž řemen přes rameno, díky čemuž se tato taška úžasně nosí. Jak již bylo zmíněno, je vyrobena u nás a její cena není nijak závratná.

Neváhejte tedy i vy si pořídit pánskou tašku přes rameno. Dnes začínají být v módě, proto buďte mezi prvními. Jak se říká raději první než poslední…

Komentáře

Nahoru