INZERCE: Ozvláštněte interiér originálním kamenným kobercem

Pokud se domníváte, že kamínky jsou pouze doménou venkovních zahrad, chodníků, teras, balkónů, příjezdových cest, schodů a tak dále, jste na omylu. Přesvědčíme vás, že se hodí i do interiéru a že tam dokonce vypadají moc dobře.

Kam se hodí?

Není náhodou, že je tato podlahová hmota jinak nazývána také „kamenný koberec“. Oproti běžnému koberci má ovšem přírodnější vzhled a snadno se udržuje. Pokud se bojíte, že vás bude studit do noh, je to zbytečné.

Living room

Vybrat si navíc můžete ze tří systémů povrchů. Základní otevřená struktura funguje jako klasický koberec, méně se práší. Hodí se do obývacích nebo dětských pokojů. Uzavřená struktura Lock má podobné povrchové vlastnosti jako keramická dlažba, proto půjde spíše do kuchyně nebo chodby. A uzavřená struktura Clear do chodeb, koupelen, sprchových koutů je, jak již napovídá její využití, určená pro trvalé zatížení vodou.

Contemporary Bathroom

Je nutno podotknout, že podobných kamenných povrchů, jako je TopStone, existuje mnoho. My se ale budeme bavit právě o TopStone, protože je jediný originální s certifikací a neobsahuje nonylfenol.

Originál od zdařilých kopií na první pohled často ani nepoznáte, ale rozdíly tam existují. Proto se nenechte zmást příznivou cenou. TopStone je výsledkem 18 letého vývoje, byl testován v laboratořích a je u něj používáno unikátní pojivo EpoStone Clear.

Jak jej poznáte?

Bylo by skvělé, kdyby všichni TopStone bezpečně poznali a nevolali zbytečně na jejich infolinku se stížnostmi, které se ve skutečnosti týkají kopií jiných výrobců. Přitom je to jednoduché.

Modern Kitchen 2

Každý výrobek TopStone je opatřen etiketou, kamínky musí být na první pohled bez ostrých hran a prachových částic, řádně zabaleny, označeny značkou CE (zárukou předepsaných parametrů EU) a musí obsahovat potřebnou dokumentaci.

Proč nezvolit alternativu?

Nízké ceny vás samozřejmě mohou zlákat ke koupi alternativy, ale věřte, že se to nevyplatí. Mnoho konkurenčních výrobků totiž obsahuje toxický nonylfenol. Ten se uvolňuje do ovzduší, riziko představuje hlavně pro děti hrající si na podlaze, může způsobit nevolnost, zvracení i průjem. Při venkovním použití navíc voda může nonylfenol spláchnout do podzemních vod.

S českým tvůrcem kamínkových povrchů TopStone se těmto problémům hravě vyhnete.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru