Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Offshore společnosti a daňové úniky

Inzerce: Offshore společnosti a daňové úniky

Doba, kdy daňové úřady nevěděly nic o daňových rájích a jakoukoliv společnost z Britských panenských ostrovů braly jako běžně zdaňovanou, je nenávratně pryč. Jakmile se při finanční kontrole objeví faktura takové společnosti, ihned daňové orgány zbystří a zpřísní požadavky na dokazování oprávněnosti takové finanční transakce.

Tvorba eshopů

Ideální pro placení daní by bylo provozování eshopu v daňovém ráji, tedy tam kde se daně neplatí. Žádný daňový ráj není zcela bez daní, ale jedná se většinou jen o určitý roční poplatek za registrovanou firmu a na výši zisku nezáleží. Opatrnosti není nikdy dost, a proto při provozování eshopu je lepší rovnou zadat řešení v zahraničí. Tvorba eshopů z důvodu jazykové komunikace je ideální na Slovensku.

Založení offshore společnosti

Za poměně malou částku kolem 850 Eur můžete založit nebo si koupit ready made offshore společnost. Taková společnost má neznámou majetkovou strukturu, což znamená, že vlastník není znám. Má pouze svého zástupce, který řídí společnost. Takové společnosti mohou mít sídla na Seychelách, ve Velké Británii, Dominikánské republice, Belize a dokonce i v USA. Přes tuto společnost si zadáte tvorbu eshopu, umístíte na zahraniční hosting a můžete začít.

Platby

Nejdůležitější jsou peníze. Se založením offshore společnosti si musíte založit účet. Je to možné na Slovensku, v České republice nebo ve Švýcarsku, kde je offshore podnikání značně rozšířené. K účtu musíte mít přístup a mus9te yn8t veškeré údaje, protože bude nutné propojit například PayPal pro platby. Elektronické platební systémy požadují ověřování, takže skutečný účet a skutečné jméno společnosti se dozvědí. Každý bankéř Vám rád službu pro elektronické platby zřídí nebo potvrdí.

Daňové ráje

Právem se oblasti bez daní nazývají ráji. Většinou nemusíte vést žádné účetnictví a běhat na finanční úřady. Ušetříte mnoho peněz jednak tím, že nemusíte kupovat účetní programy, zaměstnávat účetní nebo platit účetní firmy a také neplatíte žádné odvody na sociální a zdravotní pojištění, které Vám stejně v budoucnu penze a zdravotní služby neposkytnou nebo jen ve velmi omezené míře.

Offshore podnikání se používá na celém světě. Nikdo není spokojen s vládami, které ožebračují občany a jsou prolezlé korupcí. Na jednu stranu státní úřady tvrdě vymáhají daně a na druhou sami jejich představitelé zázračně a nečekaně bohatnou. Jen je při offshore podnikání si třeba dát pozor a raději založit společnost přes Slovensko a nebýt tak na očích českým úřadům.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru