Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Odvoz odpadu nechte na profesionálech

Přichází léto a s ním i ideální čas na rekonstrukce a opravy domu zevnitř a zvenku. Čím více toho vyházíte a nahradíte novým, tím hezčí nakonec váš dům bude, o tom není pochyb. Ale kam s vyházenými věcmi? Co se týče suti, stavebního odpadu a větších věcí, které se nedají odnést do popelnice, měli bychom jeden tip. Po Praze se o to zvládne postarat firma Autodoprava Vejšický.

Milan Vejšický Autodoprava po Praze realizuje odvoz odpadu, suti a dovoz stavebního materiálu již od roku 1992. Od té doby se jejich služby vyvinuly na velmi vysokou úroveň stejně jako jejich technické vybavení. Kontejner na odvoz odpadu jsou schopni přistavit po Praze už do 1,5 hodiny od objednávky!

Co všechno odváží?

V kontejnerech se dá odvézt suť, odpad, štěrk, demoliční odpady, odpad z vyklízení a ze zahrad, živnostenský odpad a komunální odpad. Poradí si i s likvidací eternetu, po skončení akce a zaplacení zákazníkům vydávají tzv. potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění. To je obvykle nutné pro kolaudační rozhodnutí.

Jsou schopní odvézt prakticky cokoliv, co se jim vejde do kontejneru. A těch mají hned několik. Jejich kontejnery na odpad mají nosnost od 3 do 12 tun a objem 3 až 10 m3. Jsou odváženy na několika nákladních autech. Vozový park čítá vozy AVIA, Mitsubishi a TATRA.

kontejnery

Jak odvoz probíhá?

Po telefonické domluvě společnost Autodoprava Vejšický přiveze kontejner. Přistavený na místě může zůstat libovolně dlouhou dobu, záleží na domluvě. Pokud jde o větší odpad, je možné si domluvit nakládku strojním nakladačem. Následně je odpad odvezen a zlikvidován bez jakýchkoliv dalších starostí zákazníka.

Firma pracuje od pondělí do soboty, nebojte se zavolat kdykoliv. Vyhoví vám, protože chápou, že například kvůli pokračování stavby je třeba odvézt odpad co nejdříve. Vybrané části Prahy 5 mají navíc na odvoz suti a odpadů slevy.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru