Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Odhalte holku podle toho, jaké nosí kalhotky

INZERCE: Odhalte holku podle toho, jaké nosí kalhotky

Podle čeho si na člověka uděláte první názor? Podle oblečení. Je to smutné, ale na první pohled opravdu vidíme to, co má na sobě. Už podle oblečení se dá často dost dobře odhadnout, zda se bude jednat o namyšlenou slečnu, zarytého metalistu nebo třeba sportovce.

A podobně to funguje i se spodním prádlem. Jeho střih, vzor nebo materiál – to všechno vám o osobě, která ho nosí, něco prozradí. Takže pánové pojďme se podívat na to, co se o slečně můžete dozvědět, když náhodou uvidíte její kalhotky.

Hezká krajková tanga

Pokud si na sebe slečna vezme něco krajková tanga, obvykle už počítá s tím, že její spodní prádlo někdo uvidí. A pěkně zblízka. Bude se snažit vypadat tak, že takové spodní prádlo nosí běžně, ale není to tak. Fakt ne. Pokud vám to někdy nějaká holka tvrdila, byl to výmysl.

Mimochodem nezapomeňte je pochválit. Stejně si je na sebe vzala jen kvůli vám.

Nohavičkové

Zřejmě to bude pohodová holka, nenosí moc makeupu a zřejmě si chce jen užívat života. Pokud je nosí vaše holka, je to proto, že se necítí dobře v krajkách a tangách, ale chce pro vás vypadat roztomile.  

S vtipnou hláškou na zadku

To je diskutabilní. Proč se vůbec takové kalhotky vyrábí? Kdo vám bude číst zadek?

Slečnu, která je nosí, si představte jako takovou tu, co miluje růžovou a chodí na procházky se svým malým psíkem. Může být zábavná a skvělá, ale občas bude taky pěkně sobecká a bude na vás mít vysoké nároky. Třeba po vás bude chtít, abyste si během sexu četli, co má napsáno na zadku.

Obrovské kalhotky od babičky

Žádné předsudky. Takové holky skutečně existují. Vzpomeňte si třeba na filmovou Bridget Jonesovou. V podstatě existují dva typy holek, které je nosí. Buď je to taková, která si je stoprocentně jistá tím, že ji v kalhotkách stejně nikdo neuvidí, nebo taková, které je naprosto jedno, co si budete myslet, protože už její kalhotky vidělo 94783 mužů před vámi.

Jestliže je nosí vaše holka, buď je opravdu tak nevinná (což je v dnešních časech krajně nepravděpodobné), nebo už se ani nesnaží před vámi vypadat sexy. Budete to muset překousnout, je to tak.

Den v týdnu, kreslené postavičky

Kalhotky s obrázkem? Slečna má zřejmě ráda omalovánky, ještě tak úplně nevyrostla a myslí si, že bude roztomilá. Jestli se s ní chystáte vyspat, dávejte si pozor, je totiž dost možné, že si ji už budete muset vzít.

Ale pozor, pokud má na kalhotkách Spidermana, je to ještě horší. Radši s ní nespěte. Stejně má radši komiksy, Tumblr a kouká na Harryho Pottera. Vy jste jen na chvíli přerušili její RPG hru…

Menstruační kalhotky

Ušpiněné, roztržené atd. V tuhle dobu holky nepočítají s tím, že si kalhotky budou někde svlékat.

Kalhotky od plavek

No…. Zřejmě dneska pere a všechny kalhotky jsou v prádle.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru