Inzerce: Odesílání a příjímání zásilek nikdy nebylo snadnější

Ať už jste soukromá osoba, nebo podnikatel, určitě posíláte čas od času různé balíky, a to nejenom prostřednictvím České pošty, ale hlavně prostřednictvím kurýrných služeb. Pokud v nejbližší době plánujete poslat zásilku PPL, určitě vás bude zajímat nová a na trhu velmi ojedinělá služba, která vám dokáže vše velmi výrazným způsobem ulehčit. Zatímco běžně byste museli čekat na svozové auto, které ne vždy přijíždí dle vašich představ, se službou, kterou přinášejí Podatelny pro odesílání zásilek, svou zásilku pouze přinesete na danou pobočku, a to ať už chcete poslat balík do ČR i zahraničí.

Vaše zásilka, nebo i větší množství zásilek, které rozesíláte v rámci svého internetového obchodu, mohou být na dané pobočce i zabaleny, a samozřejmě budou odeslány. A nejenom že vám tato podatelna pro kurýrní službu DHL a PPL přinese mnohem méně starostí s těmito dopravci a jejich svozy, ale navíc garantuje vždy nižší cenu, než je tomu právě u přepravce DHL. Samotná zásilka je samozřejmě odeslána ještě tentýž den, a celá přeprava probíhá zcela standardně, jako by ji od vás převzalo svozové auto.

Samozřejmostí je pokrytí celé řady vašich potřeb. Přijít poslat zásilku mohou jak soukromé osoby s jedním balíkem, tak mohou balíky posílat i velké eshopy, které rozesílají nejenom po území české republiky, ale i do celého světa. Díky této službě nečekáte na kurýra, a své zboží zavezete k přepravě kdykoliv potřebujete vy sami. Sledování zásilek je u této služby samozřejmostí. Stejně tak je možné jejich vyzvedávání kdekoliv v zahraničí, a jejich následné doručení na Podatelnu, odkud je zásilka dále odeslána do požadované destinace.

Kromě těchto výhod však funguje i z druhé strany, kdy si můžete výhodně pronajmout samostatnou poštovní adresu, kam vám mohou jednotlivé zásilky chodit. To je ideální řešení v případech, kdy nemáte vlastní kancelář nebo zaměstnance, kteří by se o příjem zásilek sami starali. Takto bude vše perfektně zabezpečeno touto službou, která se opět týká jak soukromých osob, cizinců, pracovně vytížených jedinců, nebo podnikatelů.

Komentáře

Nahoru