Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Oddlužení

Co dělat ve finanční tísni? Když už vám vaše dluhy začnou přerůstat přes hlavu.

Řešením vaší situace může být oddlužení neboli osobní bankrot. Je určen pro osoby, které nejsou schopny splácet své stále narůstající dluhy. Je to sice obtížný ale naprosto osvobozující způsob, jak dát svůj život opět do pořádku. Podmínky se sice mohou zdát svazující, avšak výsledky jsou takové, že nelze než toto řešení doporučit.

Jedním z problémů tohoto řešení je délka, po kterou bude dlužník splácet. Ta je zákonem stanovena na pět let.

Dnes již využilo této metody mnoho lidí, kterým se díky osobnímu bankrotu vrátil život zase zpět. Nebudete se muset neustále strachovat příchodu exekutora. Vaše rodina bude daleko šťastnější. Navíc dnes to již není ostudou. Naopak ukážete všem, že se svým problémům dokážete postavit čelem a jste si vědomi svých chyb.

Jestliže jste se rozhodli, že toto řešení se vám líbí a rádi byste ho využili, je potřeba si uvědomit i potřebu splnit několik podmínek.

Například Tyto dluhy nesmí pocházet z podnikatelské činnosti. Musíte být dále občanem České republiky mít alespoň dva věřitele, mít pravidelný měsíční příjem a čistý trestní rejstřík. Existují i další podmínky, které je potřeba splnit.

Proto je vhodné se obrátit na odborníky, kteří se dané problematice věnují a rádi vám vaši situaci pomohou řešit. Tyto odborníky najdete na Oddluzteme.cz kde můžete nalézt i další informace týkající se osobního bankrotu. Stačí je pouze kontaktovat a domluvit se na dalším postupu. Pomohou vám s veškerým papírováním i splněním potřebných podmínek. Vyřešte svůj problém co nejdříve a vraťte se do normálního života.

Komentáře

Nahoru