Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Ocelové konstrukce a dopravníky

Ocel je jeden ze základních materiálů průmyslového odvětví. Je použit k výrobě velkého množství výrobků a jen stěží by se bez oceli výrobní závody obešli.

Ve výrobních závodech jsou totiž i výrobní linky. Ocelové konstrukce spolu s dopravníky jsou nejdůležitější části nejen při výrobě ale i transportu zboží či materiálů. Pro pohyb jak sypkých tak polotekutých nebo i kusových materiálu jsou používány obloukové nebo pásové dopravníky.

Při transportu těžkých kusových předmětů na velmi dlouhé vzdálenosti se používají pásové dopravníky. Ty jsou standardně vybaveny poháněným plochým pásem, jež jsou podepřeny válečky.

Těžké dopravníky a pomocné ocelové konstrukce naleznou uplatnění v mnoha odvětví průmyslu. Ty jsou možné ještě doplnit o specializovanější zařízení jako překladače nebo točny.

Pásové dopravníky naleznete opravdu na mnoho místech. Používají se třeba i v potravinářském či chemickém provozu. Zde se vyrábí z nekorodující ocelové konstrukce, která dokáže odolávat i agresivním látkám. Navíc se vyznačují dlouhou životností a snadnou údržbou.

Naleznete celou řadu dalších typů dopravníků. Některé více specializované pro daný provoz. Například pro vodorovnou dopravu palet.

Jestliže jste někdy navštívili velké montážní haly, nemohlo vám uniknout, že ocelové konstrukce jsou všude kolem vás. Jsou využívány téměř v každém kroku výroby či montáže. To jen dokazuje jak je i při stálém nalézání nových materiálů pro člověka neustále důležitá ocel. Mnohé konstrukce se totiž za stejnou cenu při stejně dobrých vlastnostech jen stěží dají nahradit jiným materiálem.

Pásové dopravníky všech typů, ale třeba i výrobní a kompletační linky, testovací linky, balící a expediční vyrábí společnost TMT. Vyrobí vám dopravníky přímo vhodné pro vaši halu i specializaci. Nemusíte se tedy bát kompromisů. Vše bude vyrobeno přímo pro váš účel. Dopravníkové systémy vám nejen navrhnou a vyrobí, ale mezi služby této společnosti patří i montáž s následným servisem.

Jestliže využijete při návrhu své haly firmu TMT můžete si být jisti efektivitou, kvalitou.

 

Komentáře

Nahoru