INZERCE: Oblékejte se stylově i v těhotenství

Těhotenství je snad nejkrásnějším obdobím života každé ženy. Je to období těšení a radosti. Ovšem úplně ideální by to bylo teprve bez těch záležitostí, které ho znepříjemňují. Třeba že vám naroste to velké těžké bříško a najednou se nevejdete do žádného svého oblíbeného kousku oblečení. A co teď s tím?

Existuje tu něco takového jako těhotenská móda. Ale jestli si teď začnete představovat obtloustlé maminky v neforemných hadříkách, přestaňte. Zapřemýšlejte chvíli. Vždyť těhotných je na světě spousta. To si opravdu myslíte, že ještě nikdo nepřišel s elegantním oblečením pro těch devět měsíců?

Přišel. Těhotenské oblečení může být příjemné a můžete v něm vypadat neodolatelně. A vůbec se nemusíte vzdávat současných trendů!

Můžete se oblíkat jako mamina. A nebo se vůbec nevzdat svého stylu

Ano, obchody s těhotenskou módou vám nabízí takové ty klasické maminkovské oblečky – košilky, pyžama, župany, podprsenky na kojení a podobně. Možná se vám vybavují ještě těhotenské kalhoty. Ale tím to opravdu nekončí.

I v těhotenství můžete nosit to, v čem se cítíte dobře a co vám sluší. Od tepláků, přes praktické lacláče až k riflím. Kalhoty plátěné, bavlněné, lněné, manšestrové a dokonce společenské, protože přece nebudete celých devět měsíců sedět doma. Veškeré kalhoty jsou doplněné pohodlným bavlněným pásem, který zajišťuje pohodlí a teplo děťátku ve vašem bříšku. A věřili byste, že se v těhotenství dají nosit i legíny nebo že se speciálně pro těhotné vyrábí i zumba kalhoty?

tehotenska_moda

Můžete vypadat elegantně

Tak to bychom měli vyřešené nohy. Ale úplně stejně to funguje i se svršky. Potrpíte si na halenky? Tuniky? Nebo potřebujete trochu formálnější oblečení, takže radši zvolíte nějaké sáčko nebo kostýmek? Problémem není ani sehnat zimní kabát. A pokud naopak nosíte bříško přes léto, proč se neobléknout do romantických šatů?

Nevěříte, že to všechno jde? Tak mrkněte do eshopu na těhotenské oblečení, které vás opravdu zaujme. Kvalita a příjemný materiál je samozřejmostí, zboží je vyráběno výhradně v EU, takže se nemusíte bát nekvalitních čínských výrobků. A také vaše požadavky vyřídí prakticky obratem, takže ty krásně šaty můžete mít co nejdříve doma!

Komentáře

Nahoru