Inzerce: Objevte širokou nabídku pozic pro IT programátora

Inzerce: Objevte širokou nabídku pozic pro IT programátora

Jste čerstvým absolventem fakulty informačních technologií a hledáte své první zaměstnání? Nebo se pohybujete v IT a láká vás nová zkušenost, pracovní náplň, změna prostředí firmy nebo jednoduše nová výzva? Zkuste se uplatnit v některé z firem, jejíž pracovní nabídky nabízí renomovaná společnost Perspektiva CZ specializující se na práci v IT.

Na internetových stránkách společnosti Perspektiva CZ www.itjobs.cz naleznete širokou nabídku volných pracovních míst v IT, které zahrnují například pozice programátora Brno, databázového administrátora, junior IT technika nebo projektového manažera. Každá pozice obsahuje popis práce, požadavky na uchazeče a co jim firma nabízí. Na jednotlivé pozice můžete reagovat zasláním vašeho CV, na základě kterého budete v případě zájmu agenturou kontaktováni.

Mezi nejoblíbenější pracovní pozice patří nabídka práce programátor Brno. Ta je zaměřena na různé technologie, jako jsou Java, C/C++, .NET, PHP a další. Nabídka je pravidelně aktualizována a týká se Olomouckého, Jihomoravského nebo Plzeňského kraje. Na pracovní nabídky mohou reagovat jak absolventi bez praxe, tak zkušení programátoři. U některých pozic je nabízeno i zaučení.

Personální agentura uchazečům nabízí i poradenské služby a vzdělaní konzultanti jim doporučí pracovní nabídky odpovídající jejich zkušenostem. Poradí i v případě, že potřebují pomoci s osobní prezentací, sepsáním životopisu či přípravou na pohovor. V případě zájmu společnosti o uchazeče, zprostředkuje personální agentura pohovor a poskytne veškeré informace týkající se pozice nebo firmy. V případě neúspěchu je kandidát zařazen zpět do databáze a je kontaktován s novými pracovními nabídkami programátora Brno a podobně, jakmile se nějaké objeví. Poohlédněte se tedy po nové práci, změňte ji nebo ji začněte hledat za pomoci profesionální a zkušené personální agentury Perspektiva CZ.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru