Dnes vyšlo 1 článků

INZERCE: Obdarujte ženu sadou na nehty

Ještě stále přemýšlíte, co dáte své přítelkyni, manželce, kamarádce nebo mamince k Vánocům? Času už moc nezbývá, a tak pro vás máme jeden tip, kterým potěšíte každou ženu, co se stará o své nehty. A to je téměř každá, protože upravené ruce jsou základ.

Vzhledem k tomu, že k úpravě nehtů se používá opravdu mnoho pomůcek, výběr je široký. Můžete darovat barevné laky, brusky na nehty, kleštičky na zastřihávání, pilníček, výživné laky, brokáty, květinky, nálepky a jiné doplňky na zdobení. A to není všechno.

Trendem poslední doby jsou zdobící fólie na nehty. Dodávají nehtům vzhled rozbitého skla, ovšem jejich aplikace není úplně snadná. Je třeba nehty odmastit, nanést lepidlo a pro lepší efekt fólii vrstvit. Proto je to dárek vhodný spíš pro zkušenější nehtařky. Pro občasné manikérky tu máme další tipy.

14491505261979894610

Nehty s fólií

Jak se trefit do vkusu?

Buď víte, co má žena ráda za barvy. Možná si všímáte i toho, jak si nehty zdobí, takže dobře víte, jestli používá nějaké nálepky, zda si jen lakuje přírodní nehty nebo má vymodelované gelové.

Pokud to nevíte, vsaďte na něco univerzálního – třeba na trendy pro zimu 2015. Podle všeho jsou stále v kurzu červené a rudé nehty, které nevyjdou z kurzu snad nikdy. Hodně in je v poslední době i tmavě modrá a obecně tmavé barvy (zelená, hnědá, šedá). Často se setkáte s metalickými nebo matnými barvami, které působí přirozeně. Takže s žádnou z těchto barev určitě nešlápnete vedle. Když vysvětlíte, že jste ji vybrali proto, že je teď trendy, určitě si ještě šplhnete.

manikura

Manikúrní sada

Případně se vykašlete na barvy a kupte například UV lampu, odsávačku prachu na nehty nebo brusku. Potěší určitě i kompletní startovací sada na gelové nehty, ve které je všechno, co potřebujete na pěkné nehty. Pro muže je to asi nejlepší varianta, protože nemusí přemýšlet o tom, co se k čemu používá, tady mají dohromady vše, co je nutné.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru