INZERCE: Nízkoenergetické domy na zakázku

INZERCE: Nízkoenergetické domy na zakázku

Toužíte po vlastním rodinném domku? Nejste sami. Spousta lidí touží uniknout z městských paneláků, ve kterých jste obklopeni sousedy, do klidnějšího domku se zahrádkou a vlastním územím. Jenže není to tak snadné. Vybudovat dům podle vlastních představ stojí spoustu úsilí, zařizování a peněz. Pokud si tedy nevyberete nějaký ze snadnějších způsobů.

Existují totiž metody, které vás finančně nezruinují a zároveň vás nebudou stát ani tolik času, zařizování a úsilí. Ideálním řešením jsou montované domy, které vám společnost sestaví na klíč, a ještě ušetříte na jejich provozu. Mají totiž výborné tepelné a izolační vlastnosti, takže ušetříte minimálně za vytápění.

Ušetříte za provoz

Montované dřevostavby společnosti Alfahaus se vyznačují tím, že vám šetří peníze nejen v době jejich výstavby, ale po celé období, kdy v nich bydlíte. Díky vhodné vlhkosti vzduchu je v nich dobré klima, mají skvělou protihlukovou ochranu a protipožární ochranu. Ušetříte také za jejich vytápění, protože patří mezi nízkoenergetické domy. Na jejich stavbu je totiž použit vhodný stěnový materiál a celkově jsou navrženy tak, aby splňovaly podmínky nízkoenergetických staveb.

Jak takový dům vypadá?

Dřevodomky jsou sice ze dřeva, ale vůbec byste to na nich nepoznali. Pokud budete chtít, mohou vaše montované dřevostavby vypadat jako běžný zděný dům. Bude ale vyroben z přírodního materiálu pomocí moderních postupů a technologií. U montovaných dřevostaveb je také skvělá výhoda v tom, že není problém dům kdykoliv dostavit. Na začátku často nevíte, jaké budou vaše potřeby na prostor či kolik v budoucnu budete mít dětí. Nemusíte se obávat. Dostavit místnost nebo dvě navíc půjde relativně snadno oproti jiným typům domů.

Pokud se budeme řídit podle specialisty na zakázkovou výrobu nízkoenergetických dřevostaveb – firmy Alfahaus, máte vlastně dvě možnosti. Buď si vyberete z typových domů, nebo si necháte vytvořit dům na míru. Obě možnosti mají své výhody. Záleží na tom, zda si chcete dát tu práci a vymyslet si všechno sami nebo vsadit na něco, co už někdo před vámi vymyslel tak, že to určitě bude za něco stát.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru