Inzerce: Nezbytnou péči o váš vůz svěřte do rukou odborníků

Ať už máte ještě nové auto v záruce, nebo starší a ojetý kousek, je v mnoha případech naprostou nezbytností návštěva servisu. Nemusí se jednat čistě o závadu, ale například o pouhou pravidelnou prohlídku, kdy zkušení servisní technici váš vůz dokonale zkontrolují, zaměří se na nejrizikovější části a v případě potřeby opraví závady, které se na vašem voze vyskytují. Jedním z takových servisů je Auto Podbabská, kde je k dispozici autorizovaný servis Škoda. Všichni majitelé vozů této automobilky tak mají možnost svěřit svůj vůz do rukou skutečných odborníků. Ti samozřejmě používají pouze nejkvalitnější originální díly, a tak jakákoliv závada bude odstraněna perfektně a váš vůz tak bude ještě dlouhou dobu sloužit.

Tentýž servis a komfort však mohou na vlastní kůži poznat i majitelé jedné z dalších automobilek, která je na našem trho jednou z těch oblíbenějších. Jedná se samozřejmě o Volkswagen, který spadá do stejného koncertu jako právě Škoda. I proto autorizovaný servis Volkswagen najdete také na stejné adrese, tedy na adrese autosalonu a servisu Auto Podbabská. Přijet můžete doslova kdykoliv, nebo je možné využít i služeb online objednání. V takovém případě budete mít jistotu, že se zkušení mechanici začnou vašemu vozu věnovat ihned. Ať už se jedná o běžnou kontrolu, opravu či montáž jakýchkoliv doplňků, vše je provedeno v těch nejkratších možných časech, někdy dokonce na počkání.

Samozřejmě se na servis můžete obrátit i v případě poruchy a nepojízdnosti vašeho vozu. Odtahová služba je vám k dispozici nonstop, a zapůjčení náhradního vozidla po celou dobu opravy je naprostou samozřejmostí. To vše jsou služby, které jenom málokterý servis nabízí, a proto má právě tento jeden z největších počtů spokojených klientů. Sami se můžete přesvědčit o tom, že tím hlavním důvodem je právě profesionalita a příjemné jednání.

Komentáře

Nahoru