INZERCE: Neplaťte provizi autobazaru

K čemu potřebujete autobazar? Prodat auto zvládnete i bez něj a koupit taky. Na různých inzertních portálech to možná není úplně nejbezpečnější, ale proto je tu český systém, který umožňuje prodej auta bez bazaru.

Ať už se chystáte prodat svůj automobil nebo koupit ojetý vůz, služba Fair Play Auto se vám bude určitě zamlouvat.

Proč vůbec prodávat / kupovat auto bez bazaru?

Jako prodávající se pravděpodobně snažíte svého vozu zbavit co nejrychleji a za co nejvíce peněz. Rychlé to v autobazaru nepochybně bude (rozhodně rychlejší než při čekání, až se někdo ozve na inzerát v novinách), ale s cenou to bude horší. Autobazar vydělává na tom, že od vás auto koupí za co nejméně peněz a pak ho prodá za co nejvíce.

Jako kupující toužíte po slušném automobilu, o kterém jeho předchozí majitel nebude lhát. Určitě nestojíte o to, abyste si koupili zajíce v pytli a pak zjistili, že bazar zamaskoval, že bylo auto bourané, a přetočil tachometr.

A přesně na to už existuje řešení.

Co je to Fair Play Auto

Fair Play Auto je webová stránka, která spojuje prodávající aut s kupujícími. Nejedná se o přímého prostředníka, kterému byste museli něco platit. Pokud vás nezajímají žádné dodatečné služby, prostě jen na Fair Play Auto umístíte inzerát a čekáte, až se někdo ozve. Zajímavé to začne být až v případě, že chcete něco víc. Fair Play Auto totiž nabízí něco navíc.

Autorádce. Nejste si úplně jistí, jaké auto vlastně sháníte? Chytrému autorádci řeknete, jakou si představujete spotřebu, kolik míst potřebujete, kolik peněz hodláte investovat atd. a on vám nabídne auta přímo na míru.

Prověření vozu. Pro větší klid je možné nechat si před koupí auto prověřit skrze CEBIA za zvýhodněnou cenu a u smluvních partnerů ověřit také skutečný technický stav.

Financování a pojištění. Nemusíte se o nic starat sami, vše proběhne v rámci Fair Play Auto.

Systém tedy kombinuje výhody dvou možností prodeje / koupě auta. Postaráno je o vás jako v autobazaru (v mnoha ohledech ještě lépe – viz prověření vozu výše), ale zároveň neplatíte zbytečné peníze žádnému prostředníkovi.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru