Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Nemáte cestovní pojištění? Riskujete!

Na trhu jsou řady pojistek, které jsou definovány jako dobrovolné. Jednou z takových je i cestovní pojištění do zahraničí. K jeho sjednání nás sice nikdo nenutí, ale rozhodně musíme říci, že je tato pojistka výrazně doporučována. Zvláště v případě, kdy není problém sjednat si nejlevnější cestovní pojištění online. I do netradičních zemí, jakými je Srbsko. Nejenom že ušetříte peníze, ale také váš čas. A jaký web k tomu využít? Třeba Porovnej24.cz, který vás rozhodně nezklame. Zvláště, pokud nejlevnější cestovní pojištění skutečně chcete. A jaká jsou rizika, když pojistku nemáte?

Léčebné výlohy mohou být nákladná

I když se chováme slušně a dáváme pozor na každém kroku, nemusí to nutně znamenat, že se nám nic nestane. A pokud ano, je to problém. Tedy pro ty, kteří cestovní pojištění online nesjednali. Ti, co danou pojistku mají, totiž získávají jistoty toho, že dané výdaje zaplatí pojišťovna. Lidé bez pojistky však musí všechny léčebné výlohy, které lékaři naúčtují, hradit ze svého. A na kolik vše může vyjít? Třeba i na miliony korun, v závislosti na tom, o jaký lékařský zákrok se jedná. Poté už je pozdě přemýšlet nad tím, proč jsme srovnání cestovního pojištění nevyužili a nesjednali si tak ochranu, která nemusí být dražší, než jednotky korun. Zvláště, pokud jde o cestovní pojištění do EU.

Ochránit lze i řadu škod

Na co bychom dále neměli zapomínat, to je fakt spojený s tím, že díky pojistce lze hravě kompenzovat i různé škody. Kdo ji nemá, ten má bohužel smůlu. Jak pojistka na léto, tak i cestovní pojištění na hory totiž mohou nabídnout třeba pojištění vašich zavazadel a sportovní výbavy, stejně jako vaší odpovědnosti. A tak pokud škody vznikne, opět ji hradí jenom pojišťovna. A to v rámci Evropy, tak i v případě, kdy máte sjednanécestovní pojištění mimo EU. A je jedno, jaký je ten konkrétní stát, který se rozhodnete navštívit.

 

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru