INZERCE: Nejoblíbenější hračka pro malé děti

Pamatujete si na své dětství? Co bylo vaší nejoblíbenější hračkou? Nějaká panenka? Plyšák, kterého jste všude tahali s sebou? V pozdějším věku třeba elektrický vláček? Nebo něco úplně jiného? Možná víte přesně, že to byla ta modrooká panenka s růžovými šatičkami a blonďatými vlásky, kterou jste dostali od babičky a pojmenovali Amálka. Možná si to vůbec nepamatujete.

Každopádně jeden výzkum ukázal, že jednou z nejoblíbenějších dětských hraček je odrážedlo. Docela to dává smysl. Na odrážedlo pro děti si děti obvykle poprvé sedají ve věku, kdy je po chvíli chození bolí nožičky. Na nějakém tom vozítku je to ale daleko snadnější a zábavnější. Jen tak se neunaví a někam se dostanou.

Velkým plusem je také to, že si dětská odrážedla můžete vybrat ve všech možných variantách, které si jen vymyslíte. Kluci se můžou vozit v autě s volantem, v kupé se stříškou nebo na motorce. Holkám se určitě bude líbit třeba žirafa. Zároveň lze sehnat i různé doplňky – třeba vozík za to vaše povedené autíčko, aby mohly děti převážet nejen sebe. S tím už se dá užít velká spousta legrace.

zebra-odrazedlo

Třeba zebra je moc pěkná

Vsaďte na americkou kvalitu

Musíte jen trochu zapátrat a najít přesně takové odrážedlo, které se bude vašemu zlatíčku líbit. A které bude vyhovovat i podle vašeho názoru. Mrkněte třeba na StepTwo. Je to česká společnost, která u nás prodává výrobky amerického výrobce Step2.

Díky tomu k vám doputuje výrobek až z Ameriky. Zároveň budete mít něco, co tady v Česku jen tak někdo nemá. Určitě znáte spoustu amerických filmů, u kterých vždycky litujete, že žijete v Evropě. V Americe mají nepochybně hromadu věcí, které jsou lepší než u nás. Takže když teď máte možnost získat americkou kvalitu, nepropásněte ji.

Navíc máte aktuálně na eshopu StepTwo dopravu úplně zdarma. A pokud má být odrážedlo dárkem, za směšný příplatek 50 Kč vám celý balík obalí černou fólií, aby nic nebylo vidět. A ještě jeden takový bonus by stál za zmínku. Nenajdete tam jenom odrážedla. Objevíte tam spoustu hezkých hraček pro vaše nejmenší – od plastových pískovišť, přes dětský nábytek až po houpačky.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru