Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Nejlevnější alu kola

Hledáte levná alu kola v moderním designu, s propracovanými detaily a módním lakováním? Když k tomu přidáte ještě výbornou kvalitu a nízkou cenu, máte prototyp dokonalého alu kola. A jeden eshop, který takové zboží nabízí, opravdu existuje.

Na AAAalu.cz vám totiž nabízí nejlevnější alukola na českém trhu. Ne všechna, poctivě se přiznávají, že jsou nejlevnější jen některé modely. Nicméně i ty ostatní jsou pořád ještě levné v porovnání s konkurencí.

V přehledném e-shopu si můžete vyhledat kola pro vaše auto podle značky, modelu a velikosti nebo podle rozteče.

Prohlédněte si, jak to bude vypadat

Skvělá je také možnost vyzkoušet si různé designy přímo na vašem autě. Můžete buď nahrát úplně vlastní fotografii nebo vybrat nějakou z galerie dostupné na webu (u většiny modelů je k dispozici více fotek). Pak jednoduše kliknete na kola, která jste si vybrali, a přesunete je v obrázku na správné místo, abyste si prohlédli výsledný efekt.

S tímto nástrojem, který nazývají vizualizér, se zabavíte na dlouhé chvíle. Výsledný výtvor můžete také sdílet na Facebooku nebo si ho uložit, abyste se večer mohli třeba pochlubit manželce a prodiskutovat to s ní. Určitě totiž nebude proti, když budete nakupovat v jednom z nejlevnějších eshopů.

vizualizer

A jak si mohou dovolit tak nízké ceny? Všechno to jde díky třem věcem. První z nich je přímý dovoz. Druhou výprodej loňských modelů – většině lidí opravdu ani trochu nevadí, když budou mít na autě alukola, která byla stvořena pro loňský rok. Do třetice jsou to nízké marže.

Všechno zboží, které uvidíte v eshopu, mají skladem, takže zvládají doručení do druhého pracovního dne. Samozřejmostí je dvouletá záruka a nízká cena za dopravu.

Kromě hliníkových kol mají v nabídce také jiné nezbytnosti pro váš vůz. K dispozici jsou pneumatiky, plechové disky, různé ventilky, matice a šrouby nebo celé komplety. Je jen na vás, abyste si vybrali.

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru