Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Nechte si postavit saunu na míru

Domácí sauna už dávno není jen záležitostí bohatých. Dovolit si ji může kdekdo a postavit se dá prakticky kdekoliv. Jedno velké omezení ale domácí saunování má. Saunu byste si měli nechat zhotovit od profesionálů.

Své o tom ví finská firma Harvia, která se v oboru pohybuje už 60 let. Ve Finsku patří ke známým jménům, sauny na míru exportuje do celého světa a Česko není výjimkou. I ve střední Evropě můžeme mít doma saunu přímo od mistrů. U nás její výrobky distribuuje společnost Horavia.

Kdy se vyplatí sauna na míru?

Zjednodušeně by se dalo říct, že vždycky, když se nespokojíte s průměrem. Některým lidem nezbývá nic jiného než sáhnout po atypické sauně z důvodu prostoru, požadavků na speciální designové prvky, neobvyklé osvětlení, prosklení, materiál, změnu interiéru atp. S tím vším se finští specialisté poperou.

sauna

I takhle může vypadat sauna

V domácí sauně si určitě budete chtít vytvořit nezapomenutelnou atmosféru. Na to jsou nádherné různé možnosti osvětlení. Když už využijete výrobu sauny na míru, určitě si nechte dovnitř nainstalovat romantická světýlka, barevnou polární záři nebo záři ohně.

Nejspíš budete zírat, co všechno se dá v sauně zařídit. Odpočívat tam můžete na relaxačním lehátku, zařídí vám tam hudbu, dekorativní kamennou stěnu nebo podhlavník. Více saunových doplňků najdete přímo na webu FinskaSauna.cz.

Jaké jsou možnosti?

Úplně nejjednodušší je vybrat si saunu, zkonzultovat detaily a nechat si ji postavit bez starostí. Společnost realizuje stavbu sauny na klíč samostatně. Avšak jsou kutilové, kteří chtějí také přiložit ruku k dílu. Přesně pro ty jsou nachystané stavebnice typizovaných saun. Podle rad jste pak schopní si saunu sestavit i samostatně.

sauna2

Typizovaná sauna

Cena se pochopitelně odvíjí od toho, zda kupujete jen materiál nebo i práci, jaké vybavení si navymýšlíte, jak bude sauna veliká, z jakého dřeva sestavená apod. Cenovou představu snadno získáte po vyplnění konfigurátoru sauny na míru. Neváhejte a zjistěte, jaké máte možnosti.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru