Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Nechte se do Chorvatska dovézt bez starostí

Chorvatsko bude určitě i letos nejoblíbenější dovolenkovou destinací. Češi tam jezdí pravidelně, protože se tam snadno dostanou vlastním autem a je tam relativně levně. Je to boj a stojí to přemáhání, protože cesta je dlouhá. V autě se nikdo kromě dětí nevyspí, a tak máte první den nebo dva dovolené zkažené – musíte dohnat spánkový deficit. A co kdybychom vám řekli, že to jde i jinak?

Letos míří do Chorvatska pravidelná autobusová doprava YachtBus. Nenechte se zmást názvem, není nutné, abyste mířili na jachtu. Zastavuje se v marinách v nejoblíbenějších chorvatských letoviscích (např. Biograd, Šibenik a další), do centra města se dá dojít pěšky.

Komfortní cesta s veškerým luxusem

Cesta YachtBusem je každopádně pohodlnější než autem plným zásob. Autobus je vybaven klimatizací, toaletou, zásuvkou pro nabití telefonu a dokonce wifi připojením! Nechybí ochotné stewardky, občerstvení a hlavně pohodlné sedačky, které se dají vysunout do stran, abyste se nemuseli mačkat vedle svého souseda. Pro dlouhonohé cestující jsou za mírný příplatek připravená dokonce prémiová sedadla. A kdo by neusnul, může sledovat nějaký film na televizních obrazovkách nebo si zapůjčit jachtařskou literaturu či Jachtařského průvodce 888.

yachtbus

Dobrý skutek pro životní prostředí

Autobusová doprava do Chorvatska vám ušetří nervy, peníze a ještě uděláte dobrý skutek pro životní prostředí. Jen díky vám bude ovzduší lehčí o 240 kg emisí! Když jede YachtBus plně obsazený, ušetří se 20 osobních automobilů, takže to bude celkem 4800 kg emisí. A také budou kratší kolony na hranicích a mýtných bránách.

Kdy se vyjíždí?

YachtBus vyjíždí z Prahy vždy v pátek v 17:00 a jede přes Jihlavu, Brno a Bratislavu. První zastávka v Chorvatsku (Sukošan) je v sobotu v 7:30, poslední cestující se dostanou na nejvzdálenější zastávku v 11. Každou sobotu se taky jezdí zpátky z Chorvatska do Česka, ale není podmínkou jet hned po týdnu domů. Jízdenky do Chorvatska si můžete rezervovat přímo na www.yachtbus.cz, kde také získáte další informace.

Komentáře

Nahoru