Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Nechte obalový materiál dělat reklamu

Přemýšlíte, jak zlepšit výdělky firmy? Dobrým tipem je investice do reklamy. Nemusí to být rovnou billboardy a reklamní spoty na YouTube. Postačí něco mnohem méně nákladného – například obalový materiál s firemním logem.

To byste se divili, kolik nadělá užitku. Tašky s logem vaší společnosti, krabice popsané jménem vaší firmy či potištěné lepicí pásky. Využijí je vaši zákazníci, partneři nebo vy sami.

Potištěné lepicí pásky pro vaši firmu

Velmi často můžete v poslední době vidět potištěné lepicí pásky. Vypadají efektně a hlavně jsou užitečné. Izolepu dnes potřebujete v každé firmě. Zalepíte s ní krabici, něco upevníte nebo použijete jako ozdobu. Fantazii se meze nekladou.

Vlastní lepicí pásku užije také každý e-shop, který odesílá zboží zákazníkům. Nebojte se balíky zvenku pěkně zajistit několika vrstvami pásky. Reklama je to dobrá. Jméno vaší firmy uvidí každý, kdo s balíkem přijde do styku. Zhlédne ho několik lidí na poště, doručovatelka a nejspíš i lidé v okolí člověka, který si balík objednal. Dovnitř nikdo nevidí, zato reklama na vnější straně balíku je účinná.

Kde potištěné pásky sehnat?

Potisk lepicích pásek má v sortimentu společnost Komplexmat, která se zaměřuje na obalové materiály. Svým zákazníkům dodává standardní lepicí pásky o rozměrech 48 mm x 60 m. Ceny se liší podle počtu zakoupených kusů. Čím větší objednávku uděláte, tím levněji vás páska vyjde.

pictureprovider.aspx

Grafiku (logo, motiv, název firmy) si můžete vymyslet sami, v Komplexmatu se na návrh podívají a dají vám vědět, jestli je to vhodný vzor. Někdy se stává, že by po vytištění nebyly vidět detaily tak, jak si to zákazník namyslí, nebo se moc nehodí rozměry grafiky. Proto je každý návrh předem schválen. Od schválení to trvá asi 3 – 4 týdny, než se stihnou pásky na míru potisknout.

Jdete do toho? Kontaktujte Komplexmat a domluvte se s nimi na svém návrhu. Svou lepicí pásku musíte mít i vy.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru