INZERCE: Nástroje na obrábění kovů od profesionálů

INZERCE: Nástroje na obrábění kovů od profesionálů

Sháníte frézy, vrtáky, závitníky, měřidla, kalibry, upínače a kleštiny? Víme, kde všechny tyto nástroje sehnat v tak perfektní kvalitě, že se hodí i pro ty nejnáročnější úkoly průmyslového obrábění.

Pokud hledáte kvalitu, rozhodně byste měli zamířit na www.nastroje.cz. Jejich široká nabídka totiž obsahuje výrobky vynikajících vlastností. Mají kvalitní povrch, přesné rozměry, dlouhou životnost. Jedná se totiž o nástroje určené pro profesionály. A v profesionálních provozech jde o milimetry a o každou drobnost. Chyby se netolerují, a proto jsou i nabízené nástroje naprosto bezchybné.

Firma Michovský Tools se na trhu nástrojů pro obrábění kovů pohybuje již dvacet let. To, že se v oboru tak dlouho udržela, už určitě něco znamená. Po dvacet let neustále rozšiřují svůj sortiment a služby a stále více se starají o spokojenost zákazníka. S čímkoliv vám poradí, nejde jim jen o to prodat svůj výrobek.

Spoustu nástrojů mají skladem a velkou část zakázek expedují do 24 hodin. Pro stálé zákazníky mají navíc připravené speciální slevy a nabídky.

Co vám firma nabídne?

Prakticky všechno, co potřebujete k obrábění kovů. Tvrdokovové frézy různých kategorií – s vyměnitelnými břitovými destičkami, pro obrábění hliníku a mědi nebo pro běžnou ocel. Vybrat si můžete rovněž z různých destiček pro soustružení  – k dispozici jsou tvrdokovové, cermetové, s diamantovými povlaky, PCBN, či závitové nebo upichovací. Zakoupit můžete rovněž vrtáky a závitníky různých průměrů.

A protože nástroje musíte někam upínat, nabízí firma i kleštinové upínače a kleštiny různých typů. Stejně tak je nedílnou součástí přesné výroby nutnost měření. Aby tedy váš výrobní proces byl kompletní, nachází se v sortimentu i kalibry a měřicí přístroje. Změřit a zkontrolovat můžete všechno. Hloubku, výšku, délku, kalibry. Všechno bude přesné a vaše výrobky budou přinášet stejnou radost jako nástroje, pomocí nichž byly vytvořeny.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru