INZERCE: Nakupte obklady levně a rychle

INZERCE: Nakupte obklady levně a rychle

Když sháníte novou dlažbu nebo obklady do kuchyně či koupelny, na co hlavně hledíte? Na cenu? Kvalitu? Barvu? Vzor? Rychlost dodání? To všechno je důležité.

Radši levné nebo dražší a kvalitní? A co design?

To je věčná otázka. Ideální je samozřejmě případ, kdy koupíte kvalitu za přijatelnou cenu. A přesně takové zboží nabízí e-shop LevneObklady.eu.  V jejich obchodě najdete obklady a dlažbu různých známých značek – Rako, Cersanit, Paradyz, Opoczno, Marazzi nebo Kwadro. Určitě si vyberete, protože díky rozličnosti daných značek je v nabídce kousek od každého, co by si kdo mohl přát.

Proč je důležitá rychlost?

Jistě si dokážete představit situace, ve kterých vám i sekunda může úplně od základů změnit život. Myslíte si, že včasná dodávka není zrovna ten případ, který by ovlivnil celou vaši existenci? Tak to se tedy pěkně mýlíte.

Když vám dlažbu dovezou včas, může to zachránit manželství obkladači. Tohohle obkladače si totiž nová žena nechtěla vzít, jelikož měl problémy s penězi.  Jenže tím, že dovezli dlažbu včas, se celý jeho život obrátil k lepšímu.

Stihl včas dokončit svou práci, šel do hospody, kde se vsadil a vyhrál. Navíc dostal zaplaceno za svou práci, takže se mohl vyplatit z exekuce, do které se dostal kvůli nesplacené půjčce, kterou použil na placení alimentů.

Z toho tedy vyplývá, že když nakoupíte někde, kde vám dodají obklady a dlažbu včas, můžete aspoň jednomu člověku zachránit celý jeho krásný život!

Koukejte na další bonusy

Tím, že nabízí levné a kvalitní zboží, se chlubí kdejaký e-shop. Pojmy „levný“ a „kvalitní“ jsou totiž dost relativní. Někomu se může zdát levná knížka za dvě stovky, pro majetnější šťastlivce bude levná třeba knížka za pět set. Úplně stejně je to s obklady do koupelny nebo dlažbou do kuchyně.

Některé firmy vám ale nabízí ještě něco navíc. V případě LevneObklady.eu je to například dovoz zdarma při nákupu nad 9000 Kč nebo dárek k 15m2 obkladů nebo dlažby v podobě lepidla zdarma.

Takové výhody vám jen tak někdo nenabídne. Ale hlavně nezapomeňte, že jen s LevneObklady.eu máte možnost zachránit obkladači život!

Fotografie: Flickr – Anna’s FlickrCorner

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru