Inzerce: Mobilní domy si získávají stále více příznivců

Mobilní domy u nás byli spíše raritou. Většinou jsme je mohli vidět v zahraničních filmech kde jsme na scény z částí, kde se nacházely tyto druhy obydlí jen kroutili hlavou. Jenže i tyto domy si k nám pomalu ale jistě našli cestu.

Prodej mobilních domů je u nás právě na vzestupu. Lidi se totiž zbavili spojení tohoto druhu bydlení s karavany, které na mnoho z nás působí jako stísněné a neosobní. Vše je totiž přesně opačné. Jedná se o prostorné a vzdušné prostory.

Taktéž pro vás může být překvapením, kolik nejrůznějších druhů existuje. Liší se převážně výbavou tedy i cenou. Můžete si zakoupit mobilní domy s plastovými okny, kompletní elektroinstalací nebo dokonce krbem v obývacím pokoji. He tedy již podle vybavení jasné, že srovnávání s klasickými karavany je zcela mylné.

Kvalitní mobilní domy se vyznačují velmi dlouhou životností i dobrou tepelnou izolací. Své místo si najdou u jezera jako chata, nebo je můžete použít jako svou provozovnu nebo kancelář.

Jak bylo již zmíněno, z USA se tento trend pomalu dostává k nám. Výhodou mobilheimů je právě svoboda. Ta je totiž důležitá pro mnoho obyvatel USA. Není tedy divu, že právě tam se rozšířily nejdříve. Možnost se ze dne na den sbalit s celým svým domem je přesně to co mnoho lidí ocení. Jsou dokonce vhodné nejen k rekreačním objektům ale po drobných úpravách i k trvalému bydlišti.

Další nezapomenutelnou výhodou je možnost postavit mobilní dům na pozemek bez nutnosti stavebního povolení.

Cena mobilních domů je závislá na rozměrech ale i vybavení. Dále je možné zakoupit i již použité mobilheimy, u kterých se cena dostává velmi nízko.

Pořiďte si i vy domek, který jednoduše sbalíte a převezete tam, kam zrovna chcete. To vše při zachování maximálního komfortu bydlení.

Komentáře

Nahoru