Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Máte nepotřebný katalyzátor? Utržte za něho zajímavé peníze

Je mnoho lidí, co si zvládnou opravit auto svépomocí, a tak také vyměnit celou řadu různých dílů, které již dosloužily. Jedny z nich jsou zcela jistě také katalyzátory, které mají své místo v každém voze, jelikož mají významný podíl na tom, aby množství nebezpečných látek, které půjdou prostřednictvím výfukových plynů do ovzduší, bylo co nejmenší. A pokud tak dojde k výměně katalyzátoru, je často otázka, kam s tím starým. A v tomto ohledu jistě přijde vhod výkup katalyzátorů, jelikož se vašeho již nepotřebného kusu nejenom zbavíte, ale zároveň za něho utržíte peníze. Vykupovány jsou samozřejmě všechny typy, a tak nezáleží na tom, jak staré máte auto, jaké je značky, či o jaký konkrétní typ se jedná. A to platí nejenom v případě osobních automobilů, ale také v případě i těch nákladních.

Velkou výhodou je také to, že se samotným výkupem nemusíte mít doslova žádné starosti. Sice můžete váš katalyzátor na požadované místo odvést, ale stejně tak si lze také objednat svoz. Tedy firma Koltom si pro katalyzátor přijede na vaši adresu, ten váš si odveze, a ihned vám za něho na ruku vyplatí peníze. Samozřejmě cena, která je vám vyplacena, se odvíjí od samotného typu katalyzátoru. Obecně tak lze říci, že může začínat na několika stovkách korun, ale může končit i na několika tisících. Důvody výkupů jsou samozřejmě jasné, a to proto, že uvnitř takového katalyzátoru se nacházejí dražší kovy, které tak mohou dále posloužit k mnoha účelům.

Samotný vykoupený katalyzátor je následně zlikvidován v souladu se zákonem, což je pro vás další velké plus, jelikož vy sami se nemusíte trápit s tím, jak byste ho zlikvidovali. Takto se o vše postará specializovaná firma, a místo abyste vy zaplatili jí, tak právě ona zaplatí vám. Tak neváhejte a přijeďte do jedné ze sběren, nebo si objednejte svoz přímo z vaší adresy.

Komentáře

Nahoru