Dnes vyšlo 15 článků

Inzerce: Máte auto? Nezapomínejte na povinné ručení

Na každého majitele vozu čeká v naší republice celá řada různých povinností. Jednou z nich je uzavření povinného ručení. Pokud by ho daný majitel vozu, nebo samotný řidič neměl uzavřeno, neměl by vyjet na silnici. Kromě toho takový člověk riskuje mnoho problémů. Proto byste v tomto ohledu měli i vy povinné ručení uzavřít. Pokud však namítáte, že je často pojistka drahá, nemusí to být tak úplně pravda. Stačí si jenom vybrat tu správnou pojišťovnu. A s tím vám pomůže snadné porovnání.

To zvládne absolutně každý, a tak může během několika vteřin získat nejenom informace o tom, jaké pojišťovny povinné ručení na našem trhu nabízejí, ale může hlavně získat ceny, a to nikoli obecné, ale již konkrétní cifry, které se týkají pojišťovaného auta. Povinné ručení porovnání je tak skvělým nástrojem pro každého, kdo již nechce platit více, než musí. I proto se tato možnost zjištění cen a uzavření pojistky jako takové stala v posledních letech velmi oblíbenou. A díky jednoduchosti tento systém využívají i ti, pro které je jinak počítač španělskou vesnicí. Zkrátka a jednoduše, je to snazší a pohodlnější, než objíždět jednotlivé pojišťovny.

Pokud tedy i vy plánujete uzavření této pojistky, je pro vás tato kalkulačka jako stvořená. A to nejenom v případech, kdy se chystáte pojistit zcela nové auto, ale i v případech, kdy si chcete porovnat aktuální ceny pojišťoven s tou cenou, a kterou aktuálně platíte. I v tom vám povinné ručení kalkulačka pomůže. Možná tak budete velmi nepříjemně překvapeni, jelikož se částky často liší až o několik tisíc korun ročně. A právě tolik třeba i vy platíte zbytečně. Ale naštěstí je tu snadná pomoc, a to vypovědět stávající pojistku a z pohodlí domova si uzavřít novou. A potom se už můžete těšit z toho, kolik každý rok ušetříte peněz.

Komentáře

Nahoru