Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Lyžování v Rakousku v českém apartmánu

Se sněhem v Česku to letos moc nadějně nevypadá, a tak se do zahraničí o jarních prázdninách chystá ještě více Čechů než obvykle. Někteří z toho mají strach kvůli němčině. Tyto obavy jsou ovšem zcela zbytečné, protože u hranic s ČR pracuje v hotelech mnoho našich obyvatel. Je možné se ubytovat dokonce v českém hotelu.

Právě středisko Nassfeld – Hermagor v Jižním Rakousku je to místo, kde se nachází kouzelný apartmánový dům s českou recepcí. Jedná se o apartmány českého pronajímatele BookNassfeld.cz. Češi tam jezdí velmi rádi, protože se jedná o atraktivní lokalitu jižních Dolomit.

V létě se rodiny vyřádí v čisté přírodě plné jezer. Cyklistika, pěší turistika, horolezectví, potápění, kajaky, canyoning, nordic walking, možností je nespočet. Pro zimní období se v blízkosti nachází 110 km sjezdovek. Slunce zde svítí až 300 dní v roce, jedná se o nejmodernější středisko rakouských Alp.

nassfeld-1

Do 300 m od apartmánu je kromě sjezdovky bankomat Raiffesein Bank, Austrian Anadi Bank, půjčovna sportovních potřeb, chirurgie a pekárna.

Moderní apartmány

Komplex s českou recepcí nabízí 19 moderních apartmánů s kapacitou 2 – 8 lůžek. Cílem provozovatele je, aby si návštěvníci ubytování v Nassfeldu užili na 100 %, a tak se dočkáte mnoha příjemných maličkostí. Snídani nebo večeři vám naservírují v zimní terase (součást většiny apartmánů) s úžasným výhledem na panorama jižních Dolomit.

Apartmány jsou vybavené Wi-Fi, troubou, sklokeramickou deskou, satelitem, samostatným WC, myčkou nádobí, koupelnou, balkónem i jídelnou v zimní zahradě. Záleží jen na vašich preferencích, co budete vyžadovat. Pokoje jsou laděné do různých barev, budete se cítit jako doma. Novinkou je nedávno postavená sauna přímo v areálu.

nassfeld-2

S domluvou a rezervací to díky českému majiteli a personálu není vůbec složité. Stačí si na webu vyhlédnout volný termín, zvednout telefon nebo napsat e-mail.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru