INZERCE: Lyžování v Rakousku není o tolik dražší než české hory

Už máte program na jarní prázdniny? Letos jsme sice dostali naděleno sněhu požehnaně, přesto se spousta Čechů vydá raději do Rakouska. Tamní Alpy jsou totiž horskými středisky vyhlášené a v drtivé většině případů nabízí daleko lepší možnosti vyžití.

Lyžování v Rakousku se stává čím dál větším trendem. Každý lyžař, který se tam nepodívá aspoň na prodloužený víkend, jako by nežil. Ano, vyplatí se jet tam třeba i na tři nebo čtyři dny. Vždyť to máme za rohem. Cesta trvá pár hodin a zážitky jsou nesrovnatelně lepší. Rakouská horská střediska potěší po sportovní stránce (dlouhé sjezdovky, bobové dráhy, snowparky, místa na bruslení, …) i co se týče relaxace (sauny, vířivky, …).

Domluvíte se i česky

Češi při návštěvě jižních sousedů vůbec nemusí mít strach. Na naši klientelu jsou tam zvyklí, v mnohých hotelech se tedy domluvíte i mateřským jazykem. Například špičkový areál Nassfeld je ve vlastnictví českého majitele, a tak máte jistotu, že tam narazíte na český personál.

nassfeld-kaernten-oesterreich-familie-berg-jpg_800_600_e2bd906161a31034329fd91c26c1de27

Lyžování Rakousko – Nassfeld

A kdyby ne, tak se vždycky domluvíte anglicky. Nebojte, však ono to nějak půjde. Jestliže neumíte angličtinu vy, určitě něco zvládnou aspoň vaše děti. Kvůli jazykové bariéře lyžování Rakousko rozhodně nevzdávejte, byla by to škoda.

Nechte si vše zařídit

Pokud jste v Rakousku za lyžováním ještě nikdy nebyli, možná bude lepší nechat plánování dovolené na odbornících. Prodiskutují s vámi požadavky a podle toho nabídnou vhodné varianty.

Na lyžování v Rakousku se specializuje CK Traveller. Zajistí vám vše od ubytování až ke skipasům, jen dopravu si zařídíte sami. Tak je to koneckonců nejpohodlnější. Vyjedete si, kdy chcete a jak chcete.

Zimní dovolená přes cestovní kancelář je obvykle finančně výhodnější, mnohdy vám zajistí lyžování v Rakousku se skipasem zdarma. Takovou nabídku má i CK Traveller, stačí sledovat aktuální akce.

Komentáře

Nahoru