INZERCE: Levné zimní lyžování – first minute

INZERCE: Levné zimní lyžování – first minute

Prožíváme poslední teplé dny. A pak už to přijde. Ať chceme nebo ne, podzim jednoznačně klepe na dveře. Čekají nás propršené, mlhavé dny, ze kterých bude sálat negativita. Pak se to zlepší. Přijde zima. Jen si představte ty nádherné sluncem ozářené a zasněžené vrcholky hor. Že už se taky těšíte?

V supermarketech už nabízejí mikulášské a vánoční sladkosti, takže je nejvyšší čas začít se připravovat na zimu. A taková příprava na zimu není jen o tom, že si nachystáte knížky na dlouhé zimní večery a nakoupíte teplé oblečení a boty. Mohli byste také začít shánět vánoční dárky, ale zároveň začít plánovat dovolenou.

Lyžařské zájezdy si můžete objednávat už teď. Je jen na vás, kam se vydáte. Zkusit můžete třeba lyžování v Rakousku nebo Itálii. Taková Lombardie vás jistě nadchne. Stejně tak Dolomiti nebo třeba Stubai. Tam všude si zimy užijete až dost.

Čekají vás nádherné ledovce, na které se dostanete lanovkou, úžasně dlouhé sjezdovky, z jejichž kopců si určitě užijete výhled. A večer už budete tak unavení, že ani nestihnete využít všechny možnosti trávení volného času, které nabízí místní hotely.

Objednejte si lyžařský zájezd už teď

Ale víte, co je nejlepší? Zřejmě jste zvyklí, že nejlevnější dovolené obvykle seženete, když si vyberete nějakou last minute – na poslední chvíli. Nicméně v dnešní době už je trend i opačný. Hraje se také na tzv. first minute. Když si zájezd objednáte mezi prvními, výhodnou cenu získáte také.

Například na Asap Travel to jde. Do vyhledávače zájezdu si zadáte, kam byste se rádi podívali, a můžete zaškrtnout i požadavek „pouze first minute“. Pak vám vyhledávač nabídne samé levné lyžařské zájezdy a vy můžete jen spokojeně vybírat.

Určitě se zaměřte na to, jak to vypadá v apartmánu. Každému totiž může vyhovovat něco jiného. Pak na webu přímo u každého zájezdu najdete označení, zda je v ceně ubytování i strava nebo doprava. Po vybrání konkrétního termínu se vám zobrazí kompletní informace o zvolené nabídce. Zjistíte, jak to tam vypadá s ubytováním, jaké jsou k dispozici sjezdovky a jak se tam dostanete. A co všechno je vlastně v ceně.

Pak už je to jenom na vás. Nezapomínejte, že zima se blíží rychle. A kdo dřív přijde, ten dřív získá first minute! Tak neváhejte ani minutku a zamiřte na www.asaptravel.cz.

Fotografie: Flickr – Valle Nevado

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru