Inzerce: Levné domy

Sehnat dnes kvalitní bydlení nemusí být zas až takový problém. Sehnat ale kvalitní a zároveň finančně výhodné bydlení už nějaký ten čas nad prohlížením nabídek může zabít. A navíc ne vždy se poštěstí nalezené takové nabídky. Levné domy totiž nenajdete na každém rohu. Developerských projektů je však velké množství takže díky tomu i možnost nalezení levného bydlení existuje.

Jedním z těchto projektů je i zajímavý projekt s možností pořízení levných domů je Lidická Alej. Patří pod developerskou skupinu Doma-je-doma. Tato skupina má za sebou již velké množství realizovaných projektů a na českém trhu se pohybuje již od roku 1999. Lidická alej, jak již samotný název napovídá, se nalézá ve známém městečku Lidice. Lidice se nacházejí pouhých devět kilometrů od hlavního města a necelé tři kilometry od Kladna. Díky tomu existuje možnost najít si poměrně blízko vašeho domova i dobře placené zaměstnání.

Tato lokalita je zajímavá nejen z historického hlediska ale také architektonického. Z důvodu toto, že se jedná o jednu ze součástí naší historie, vstoupil v platnost regulační plán rozvoje Lidic. Ten vzešel ze spolupráce obce a památkářů. V městečku tak nebylo možné zastavit pozemky nesourodou masou různých bytových či komerčních objektů. Přísná kritéria, která zajišťují dokonalou harmonii s daným okolím, se podařilo prolomit až projektu Lidické Aleje.

V rámci tohoto projektu vzniklo hned několik levných domů rodinného typu. Jsou rozmístěny do pravidelné a elegantní sítě ulic. Tyto domy byli postaveny podle současných trendů ve stavitelství, s obrovským důrazem především na nízkou energetickou náročnost. Mezi výhody dané lokality patří i blízkost okolní zeleně a spousta prostoru zajišťující klid a bezpečí. Mezi samozřejmosti patří i bezproblémová dopravní obslužnost. Stále je ještě volných několik bytových domů o velikosti 5+kk. Jestli tedy i vy chcete žít v klidné, krásné lokalitě s dobrou dostupností do velkého města neváhejte ani chvíli. O tyto domy je velký zájem.

Komentáře

Nahoru