Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Levná dovolená v Jizerských horách

INZERCE: Levná dovolená v Jizerských horách

Chcete si užít rodinnou dovolenou? Nemusíte jezdit daleko, pohodu si neužijete jen u moře nebo v jiných vzdálených krajích. Můžete přece společně objevovat krásy domova. Učte děti už od mala, že i Česká republika skrývá spoustu krásy.

A kam jinam se v Česku vydat než do hor. Tam narazíte na ty nejkrásnější scenérie, odpočnete si od civilizace, setkáte se s vegetací, na kterou v obydlených oblastech nenarazíte.

O zábavu nebude nouze

Horská střediska jsou na návštěvníky, kteří si chtějí odpočnout a užít si nezapomenutelnou dovolenou, dokonale připravená. Po okolí se můžete procházet, projíždět na kole, v zimě na lyžích. Bohaté vyžití obvykle najdete i v penzionech.

Penzion Filoun na úpatí Jizerských hor a Krkonoš je toho dobrým příkladem. Pro vás i vaše děti je připravený vyhřívaný bazén, stolní tenis v kryté venkovní místnosti, zahrada s prolézačkami a pískovištěm, trampolína nebo altánek s grilem.

trampolina

Dovolenou si užijete po celý rok

Penzion Filoun je uzpůsobený pro rodinnou dovolenou, jsou tam vstřícní k dětem a rádi vám poradí, jak vaše ratolesti zabavit. V každém ročním období se totiž najde něco.

Na jaře bývají hory romantické, uvidíte, jak se příroda pomalu probouzí a všechno kvete. V dubnu, květnu a červnu mají také nastavené nižší ceny za ubytování.

V létě máte snad největší možnost sportovních aktivit – od klasiky, jako je jízda na kole nebo relaxace u vyhřívaného bazénu, přes paragliding až k návštěvě farmy. Rodinná dovolená v ČR může být zábava. A když nevyjde počasí, není to daleko třeba do Liberce, kde je výjimečný aquapark Babylon nebo ZOO s bílými tygry.

No a v zimě si tady skvěle zalyžujete. Lyžařský vlek vede přímo kolem penzionu Filoun, sjezdovka je uměle zasněžována a denně upravována rolbou. A protože dovolená s dětmi je někdy náročná, nechybí ani lyžařská školka, abyste se jich mohli na chvíli zbavit. Co víc si přát?

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru