Inzerce: Lesnický informační systém

Informační systémy nás stále častěji obklopují ze všech stran. Využívají se na usnadnění mnoha prací v nejrůznějších segmentech. Díky velkému rozvoji technologií je využití neskutečně rozsáhlé. Své místo si systémy najdou i v oblasti lesnictví.

Jestliže se pohybujete v oblasti lesnictví je dost možné, že často přemýšlíte jak si jen usnadnit práci. Firma IterSoft s.r.o. Choceň se již velmi dlouhou dobu zabývá vývojem informačních systémů pro lesnictví. Díky této společnosti zjednodušíte provozní postupy. Čas, který jste dříve museli věnovat k nejrůznější evidenci, dnes použijete na rozvoj.

Mezi hlavní programy společnosti patří Výroba 3000 a Forester Pro.

Výroba 3000 je informační systém pro vedení lesní a hospodářské evidence, odbytové a analyticko-finanční řízení. Své přednosti ukáže především v efektivním analyzováním finanční minulosti a plánování budoucnosti. Systém obsahuje mnoho možností, jako jsou například všechny potřebné údaje týkající se evidence dříví, bilanci holin. Díky Výroba 3000 provedete i všechny potřebné exporty do mzdových a účetních programů.  Zvládá také tvorbu těžebních a pěstebních prací. Samozřejmostí je automatická záloha dat. Navíc všechny data jsou bezpečně chrněna proti zneužití. Nemusíte se tedy obávat.

Dalším programem je velmi užitečný Forester Pro. Tento program velmi oceníte především ve spojení s tabletem obsahující GPS. Jedná se o grafickou evidenci terénu a zobrazení lesnických map. Díky GPS vám zobrazí aktuální polohu. Máte možnost vkládat poznámky, které si poté vyexportujete do výrobního programu. Aktuální data výroby budete mít vždy při sobě. Zvládnete i velmi snadno měřit plochy a délky nebo zaměřovat hranice pozemků.

Informační systém pro lesnictví od společnosti IterSoft s.r.o. Choceň využívá více než 120 zákazníků po celé České Republice. Vytváří také informační systémy na zakázku. Samozřejmostí je i pravidelná aktualizace systémů, která probíhá online. Systém Výroba 3000 i Forest Pro je stále ve vývoji, díky kterému získáte neustále další vylepšení.

Využijte i vy informačních systémů pro usnadnění a urychlení vaší práce. 

Komentáře

Nahoru