Inzerce: LED televize

Televize je stroj, bez kterého si dnes mnoho lidí již nedokáže svůj život ani představit. Mnoho lidí však stále ve svých domovech má starší modely, které jsou ve většině případech, značně energeticky náročné.

Jestliže patříte do této skupiny nebo jen uvažujete o nové televizi, neměli by vám uniknout LED televize.

Předchůdcem LED televizí jsou hojně rozšířené LCD. LED televize se vyznačují velmi nízkou spotřebou elektrické energie a velkou životností. Oproti jiným technologiím netrpí žádným paměťovým efektem a nedochází tak k jevu „vypalování obrazovky“.

Díky této technologii si divák může vychutnat jasný obraz, vysoký kontrast a široké spektrum barev. Obrovskou výhodou LED televizorů je i jejich minimální tloušťka. Můžete je tedy namontovat na zeď, aniž by zabíraly velký prostor.

Při výběru nové televize je vhodné nejen vybírat podle velikosti úhlopříčky ale také pomocí dalších údajů jako je rozlišení obrazovky, pozorovací úhel nebo odezva. Důležitým kritériem je pak kvalita podsvícení, která určuje to, jaký bude celkový obraz. Odezva by neměla přesáhnout 8 milisekund. Čím menší bude tím lepší. Oceníte to především u akčních filmů, kde rozdíl může být velice poznat. Pozorovací úhel by měl být kolem 175 °. Při koupi LED televize, je dále dobré se informovat o hodnotách jasu a kontrastu, platí zde přitom, že čím jsou hodnoty kontrastu a jasu vyšší, tím je LED televize kvalitnější.

Mezi nejvíce oblíbené produkty tohoto druhu patří LED televize Samsung. Vyznačují se vysokou kvalitou za přijatelnou cenu. V porovnání cena/výkon televizory této značky jednoznačně vedou.

LED televizory za vynikající ceny nabízí internetový obchod LevneElektro.cz. Tento internetový obchod se může chlubit 20tiletou historií s velkým množstvím výrobků skladem. Neváhejte se tedy s nákupem nové televize obrátit právě na ně.

 

Komentáře

Nahoru