INZERCE: Lamelové clony – kvalitně a za dobré ceny

INZERCE: Lamelové clony – kvalitně a za dobré ceny

Potřebujete ochranu proti průvanu? Ochranu chladících vitrín? Něco, čím zakrýt určitý prostor nebo jen rozdělit místnost či budovu? Pak jsou pro vás naprosto ideálním řešením plastové lamelové clony. Možná si přesně nedokážete představit, o co se jedná. Tak se na to pojďme podívat.

Lamelové clony se používají všude tam, kde už bylo řečeno. Často je najdete v různých skladech a průmyslových budovách. Obvykle jsou ale využívány i v pěších průchodech nebo vjezdech. Rovněž je najdete i za vraty jako takovou druhou ochranu. To se uplatňuje především tam, kde necháváte vrata často otevřená a plastové lamelové clony vám slouží jako ochrana proti průvanu. Vyplývá to už z jejich názvu, protože se jim často říká protiprůvanové clony.

Pokud ještě pořád moc netušíte, zkuste zamířit na web firmy Ronax. Společnost RONAX DEVICES s.r.o. byla založena již v roce 2007 a od té doby nabízí široký sortiment různých výrobků převážně z PVC. Tehdy před sedmi lety totiž takové výrobky ještě nebyly moc k dostání. Z toho důvodu začali je dovážet ze zahraničí a to jim zůstalo dodnes. Nemusíte se bát čínské kvality, jejich zboží pochází z USA.

Ronax nabízí lamelové clony několika variant. Můžete si vybrat úplně standardní, posunovou, speciální clonu Curtronizer pro pěší průchody, clonu za sekční vrata, shrnovací lamelovou clonu Accordion nebo clonu Caser pro chladící vitríny.

Rozhodnout se musíte primárně podle toho, kam clonu potřebujete umístit. Dalším kritériem může být montáž. Některé druhy stačí jen přilepit suchým zipem (především lamelové clony pro chladící vitríny) Jiné je třeba ukotvit do kolejnice přidělané na zdi. A pokud se bojíte, že právě vám zrovna nic z nabídky vyhovovat nebude, opravdu nemusíte mít strach. Clony lze vyrobit i na zakázku. Mrkněte na www.ronax.cz a uvidíte sami. Jistě tam objevíte přesně to, co potřebujete.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru