INZERCE: Laky na nehty, díky kterým vypadají vaše ruce mladší

Ruce vždy vypadají lépe s upravenými nehty, ale existují barvy laků, které jsou vhodnější pro starší pleť. Skvěle fungují jakékoliv jasné barvy, které upoutají pozornost spíše na nehty než na kůži rukou.

Zdají se vám vaše ruce staré? Začínají se vám na nich dokonce objevovat stařecké skvrny? V tom případě se neřiďte podle módy, ale podle toho, co sedne právě vám. I když občas se to dá dobře skloubit. Nejlepší je totiž vsadit na jasné odstíny, které upoutají pozornost. Aktuálně se blíží léto a do módy jdou zářivé neonové barvy. A ty určitě nikdo nepřehlédne.

Světlé odstíny a pastelové UV gely sice dávají nehtům přirozený vzhled, ale přenáší veškerou pozornost na ruce, zvýrazňují problémové oblasti. Pokud s kůží na rukou nemáte problémy, vesele je noste, protože pastelové barvy jsou v současné době trendy.

Červená a modrá je také špatně

Napadá vás jako výrazná barva laku na nehty červená až rudá? Například Sam Larkin z londýnského salonu Nuyu tvrdí, že je to vlastně nejvíce mladistvý odstín, který je vhodnější spíše pro mladou kůži. A podobné je to s tmavě modrou. Tyto dvě barvy totiž dokonale upozorňují na žíly na rukou.

Vybrat správnou barvu gelových nehtů nebo laku na nehty tedy není vůbec snadné. Zkombinovat to, co dobře vypadá, hodí se k vašemu stylu a ještě koresponduje s aktuální módou, je někdy opravdu těžké.

Aktuálně můžeme doporučit zmiňované neonové barvy, které rozhodně nejsou jen záležitostí mladých slečen. V létě budou slušet každé z vás. Jeden z nejoblíbenějších českých e-shopů s potřebami pro gelové nehty má navíc na léto nabídku nových barev neon UV gelů od 79 Kč.

14291-neonove

Ano, na Nehtyprofi.cz neonové gely zlevnili právě proto, že jsou v módě. E-shop funguje od roku 2008 a na Heuréce má výborné recenze. Mnoho nakupujících si pochvaluje právě to, že nabízí velký výběr různých barev gel laků.

Komentáře

Nahoru