INZERCE: Kvalitní vybavení pro autoservisy a pneuservisy

Podnikáte v oblasti aut? Provozujete autoservis nebo pneuservis? Možná už máte svého dodavatele vybavení, možná toho správného teprve hledáte. V Česku patří k předním dodavatelům zařízení pro pneuservisy a autoservisy společnost Golemtech. Působí na trhu už přes deset let a je partnerem známých prodejců autodílů.

V čem je Golemtech jiný

Společnost Golemtech začala dovozem výrobků zákazníkům na objednávku v roce 2002, na trhu tedy působí už přes deset let. Po čase ovšem nebyli spokojení s kvalitou a provedením výrobků, které dováželi, a tak se vydali vlastní cestou. Začali s vlastním vývojem, ve 3D konstrukčních programech modelovali různé produkty a upravovali je podle potřeb zákazníků. Před pár lety vybudovali nové skladové prostory a stále rozšiřují svou nabídku poskytovaných výrobků a služeb. Dnes dodávají třeba pro Autokelly, AAA Auto, Evropskuo dopravní alianci, několik hasičských záchranných sborů a další známé i méně známé firmy.

434

Zajímavost: Ve 4 státech, 14 krajích ČR, 76 okresech ČR a 876 sídlech zákazníků bylo prodáno více než 2000 ks strojů Golemtech.

Co Golemtech nabízí

Mezi hlavní výrobky patří sloupové a nůžkové zvedáky, vyvažovačky a zouvačky pro osobní i nákladní vozy, plničky klimatizací či pístové kompresory. Toto vybavení autoservisů z firemní nabídky se rovněž nejvíc prodává.

Kompletní seznam zboží najdete přímo na webu www.golemtech.cz. Seženete u nich pomůcky pro výměnu olejů, autodiagnostiku, plnění klimatizací i monitorování tlaku. Nechybí ani drobnosti jako pracovní oděvy.

Co se týče cen, jsou více než příznivé. Jednou z klíčových myšlenek firemní filozofie Golemtechu je udržet ceny na uzdě. Přesto vám pomohou se zařízením úvěru od vaší banky nebo od firmy Vltavín leas, se kterou už dlouhá léta spolupracují. Využít lze rovněž jejich kolonku bazar.

285

Společnost Golemtech auty žije. Dokonce podporují českého rally jezdce Emila Trinera. A co víc? Dávají vám záruku až čtyři roky, dopravu, montáž a zaškolení máte zdarma.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru