Dnes vyšlo 1 článků

Inzerce: Kvalitní spánek poskytne jenom kvalitní matrace

Není žádnou novinkou, že kvalitu spánku ovlivňuje celá řada různých faktorů. Co je však nejdůležitější, je kvalita matrace. A pokud i vy chcete mít dokonalý a kvalitní spánek, měli byste dokonalou a kvalitní matraci rozhodně mít. Doslova revoluční novinkou na světovém i našem trhu jsou matrace s přírodními vlákny Struto. Ty se vyznačují hned několika velmi pozitivními vlastnostmi, které k celkově zdravému a spokojenému spánku výrazným způsobem přispějí.

Mezi ty hlavní vlastnosti, které tento jedinečný materiál nabízí, patří stálost tvarů a s tím i celková stabilita, dále to, že použitá vlákna jsou stoprocentně přírodní, nebo i to, že tento materiál je nejenom perfektně prodyšný a umožní tak celé matraci skvěle dýchat, ale navíc dokáže perfektně odvádět teplo a vlhkost, a vy se tak během noci nebudete nadměrně potit, což může vést taktéž k nepříjemnému buzení. Kromě toho má však materiál Struto i řadu dalších pozitivních vlastností. Dokáže totiž dobře působit například proti migrénám, pozitivně působí i na ledviny a močové cesty, nebo je velmi dobrým pomocníkem při různých terapiích, ať už jsou zaměřené na cokoliv.

Samotná matrace samozřejmě nevyniká pozitivními vlastnostmi pouze ve zmíněných ohledech, ale třeba také v tom, že má velmi dlouhou životnost, která často převyšuje velmi oblíbené polyuretanové matrace. Ty předčí samozřejmě i svou kvalitou. Pokud vás zajímá složení, potom je srdcem matrace unikátní pětitónové jádro, která tak poskytne perfektní oporu tělu, a to také díky kolmo kladenému rounu s označením Elastic Organic a pro letní stranu Elastic Cotton. Navíc jsou okraje matrace zpevněny. Matrace je samozřejmě vhodná pro všechny generace, a tak její kvalitu ocení jak senioři, kteří trpí různými problémy, tak i mladí lidé, kteří chtějí mít dokonalý spánek, který jim jejich současná matrace bohužel neumožní.

Komentáře

Nahoru