Inzerce: Kvalitní redakční systém pro každého

Jestliže se chystáte zakládat si internetový magazín nebo již založený máte, avšak systém, který používáte vám nevyhovuje, jistě byste měli zpozornět. Máme tu totiž systém, který je přehledný rychlý a přívětivý.

Redakčních systémů naleznete všude po internetu stovky. V mnoha případech jsou i zdarma. Jenže položme si řečnickou otázku. Můžeme si u nich být jisti bezpečností?

Navíc jestli se porozhlédnete po systému placeném, můžete si být jisti neustálým vývojem a zvyšování právě zabezpečení. Věřte mi, že napadnutý systém zvenku není nic příjemného.

Jak již bylo zmíněno redakčních systémů je obrovská spousta. Podle čeho tedy vybrat ten který využijete pro svůj projekt?

Zcela jistě se podívejte po redakčním systému od společnosti CTECH s.r.o.. Ti si vytvořili svůj vlastní, díky čemuž jsou schopni ho upravit ke spokojenosti klienta a pracovat na dalším vývoji. Můžete si tedy být jisti, že tento redakční systém splní přesně vaše požadavky a to bez kompromisů.

Mezi další obrovské výhody tohoto systému je jednoduchá implementace modulů. Jednoduše je možné tedy systém rozšířit o jakékoliv funkce. No a v neposlední řadě je důležité administrační prostředí. Tento systém je jednoduchý, přehledný a intuitivní. Velmi rychle se tedy zorientujete. Zapomeňte tedy na systémy, kde jste dlouhé hodiny hledali potřebnou možnost nastavení.

Jestliže tedy hledáte redakční systém, u kterého můžete na kompromisy zapomenout, zcela jistě vám zmíněný bude vyhovovat. Systém od společnosti CTECH s.r.o.. využívá již mnoho spokojených klientů, mezi které se můžete zařadit i vy.

Komentáře

Nahoru