INZERCE: Kvalitní plastová okna v Plzni

Plastová okna už má dnes téměř každý, a kdo nemá, tak si je pořizuje. Do rodinných domů i bytů se umisťují už nějaký ten rok, takže se nemusíte bát nevyzkoušené novinky. Spíš naopak. Mají výborné vlastnosti a vyhovují nárokům nízkoenergetických a pasivních domů.

Samozřejmě hodně záleží na tom, jakého výrobce si zvolíte. Okna Plzeň vyrábí v Třemošné u Plzně společnost PGOkno, která využívá špičkový profilový systém Kömmerling. Ano, i tady se uplatňují různé principy a systémy a platí, že není okno jako okno.

Co je na plastových oknech tak dobrého?

Dobrá plastová okna vynikají tepelněizolačními, protihlukovými i bezpečnostními vlastnostmi. Když se dobře utěsní, minimalizují tepelné ztráty, čímž ušetříte za topení. Vyrábí se také okna se speciální úpravou proti vloupání.

Je jasné, že do každé budovy se hodí jiný typ. Společnost PGOkno má na svém webu pěkný přehled oken v nabídce a radí zákazníkům, která jsou vhodná do jakých budov. Velký zájem je právě o jejich technologii Kömmerling vhodnou do nízkoenergetických a pasivních domů.

Něco pro nízkoenergetické domy

Systém Kömmerling znatelně spoří energii a ochrání před hlukem. Společnost PGOkno ho dodává ve dvou variantách. Kömmerling 76 středový systém má stavební hloubku 76 mm, trojité zasklení a další bezpečnostní a protihlukové prvky. Používá se do nízkoenergetických domů, problémem není ani výměna starších oken za profilaci Kömmerling. Druhou variantou je o třídu vyšší Kömmerling 88 plus vhodný pro pasivní domy.

okna

Dále PGOkno vyrábí okna EuroFutur Classic se standardním a vystouplým křídlem, obě varianty jsou vhodné pro domy, byty, kanceláře i průmyslové objekty.

Výměny oken je zbytečné se obávat

Mnoho lidí s výměnou oken za plastová váhá kvůli náročnosti. Ano, budete mít doma nepořádek, bude to něco stát a budete se muset pořádně zamyslet, jaký typ a barvu domů chcete. Ale s radami odborníků z PGOkno to bude snadné. Ani vás to nebude stát majlant, jak si můžete rovnou ověřit v ceníku plastových oken.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru