Inzerce: Kvalitní plastová okna

S výměnou oken se dříve nebo později bude potýkat úplně každý z nás.  Bez debat je tato výměna nemalý zásah do běhu domácnosti s nutností vytrpět přítomnost řemeslníků a nepořádek. Nejdříve je však potřeba si tyto okna vybrat.

Konkurence je zde stejně silná, jako je velký výběr jednotlivých druhů. Na výběr máte mezi 3 až 8 komorovými s dvěma nebo třemi těsněními, s dvojsklem nebo trojsklem. A to vše ve vzájemných kombinacích.

Při výběru plastových oken je nejdůležitějším aspektem druh kování a těsnění. Měli byste vybrat okna s vnitřním těsněním a nejlépe trojité. Zaměřte se také na to, zda firma nepoužívá technologii extrudovaného těsnění. Při svařování těchto profilů vznikají nálitky, které zabraňují stlačitelnosti těsnění- Z tohoto důvodu pak dochází k špatnému těsnění. Firmy se snaží na těchto aspektech ušetřit. Sází na neznalost zákazníků. Tyto chyby plastových oken naleznete prakticky u všech oken z Polska. Je tedy opravdu důležité pořádně vybrat.

Jestliže vám firma například uvádí že se jedná o okna z německým rámem i kováním, nebo nabízí 40% až 50% slevu měli byste se mít na pozoru. Protože německé okna se u nás prakticky neprodávají a tak vysokou slevu vám firmy vyrábějící okna v Česku a na Slovensku obvykle nedají.

Kvalitní plastová okna naleznete u firmy OKNA.eu. Tato firma se na českém trhu pohybuje již 20 let. Za tuto dobu má již obrovské množství spokojených zákazníků. Nabízí zdarma nabídku i zaměření a provede i montáž. Obraťte se tedy na skutečné odborníky, aby vám vaše okna dělali radost a ne starosti.

Komentáře

Nahoru