Inzerce: Kvalitní parketové podlahy

Jednu chvíli to vypadalo, že dřevo pomalu ustupuje novým materiálům. Dnes ale víme že vše je jinak a právě dřevěný nábytek a podlahy jsou stále více oblíbenější.

Jestliže i vy se chystáte rekonstruovat váš interiér, určitě kromě dřevěného nábytku by vám neměla utéct parketové podlahy. Ty jsou stále velmi žádanou podlahovou krytinou. Jejich značná výhoda je téměř neomezená životnost. Jestliže se vám vaše parkety budou zdát jíž hodně poškrábané nebo zašlé stačí je přebrousit a znovu nalakovat. Výhody, které tento druh podlahy má, by bylo možné vyjmenovávat opravdu dlouhou dobu. Za zmínění však stojí ještě dobrá teplotní a zvuková izolace a výhodou je i použitý materiál tedy dřevo.

Dřevo vytváří na každé parketě jedinečné vzory díky čemuž je každá originální. Nikdy tedy nenajdete dvě naprosto stejné. Parkety jsou i téměř bezúdržbové. Ušetří vám tedy čas, který by bylo potřeba věnovat údržbě.

Své místo si najdou prakticky ve všech místnostech. Lze je použít v kancelářích, domech, sálech nebo i třeba tělocvičen. To vypovídá o velké využitelnosti.

Parkety vyrábí a pokládá mnoho firem.  Jenže jak již bylo zmíněno je to investice na obrovsky dlouhou dobu. Měli byste se tedy obrátit na odborníky, kteří se pokládce parket věnují značně dlouhou dobou. Právě A + PARKET Radko Pašek je společnost s obrovskou zkušeností i kvalitně vyškolenými zaměstnanci. Můžete si tedy být jisti, že podlaha, kterou vám položí, bude vypadat hezky. Parkety, které firma vyrábí, jsou z kvalitních dřevin jako dub, buk, jasan. Standardní síla je 14 mm a 22 mm.

Společnost rovněž provádí i broušení parket. Kvalitními specializovanými stroji vrátí vaším parketům jejich ztracenou krásu.

Firma provádí i pokládku plovoucí podlahy. Ta se stává hitem dnešní doby. Najdete ji téměř ve všech nových domech. Její hlavní výhodou je rychlá pokládka, trvanlivost a jednoduchá údržba.

S novou kvalitní a hezkou podlahou váš interiér znovu ožije.

Komentáře

Nahoru