INZERCE: Kvalitní měřící přístroje od firmy DEOM

INZERCE: Kvalitní měřící přístroje od firmy DEOM

Žijeme ve 21. století a již dávno se neměří na sáhy či lokte. To už jsou jednotky minulosti, které se měřily tím, co člověk našel. Pak byla éra skládacích metrů a nyní už je vše digitalizované, rychlé, přesné a především perfektní. Měřící přístroje totiž jdou výrazně dopředu.

Dvakrát měř, jednou řež – tuto větu zná asi každý. A asi každý si na tuto větu vzpomněl, když se mu něco nezadařilo. Proto význam této věty je asi všem jasný a netřeba nějak speciálně vysvětlovat.  Avšak žijeme ve 21. století, kde je skoro vše automatizované a měření větších ploch se již dávno nedělá skládacím metrem. Nyní se už na to využívají trošku jiné a o sto procent spolehlivější přístroje, které jsou schopny délku plochy naměřit s minimální odchylkou. Nyní by možná hodila otázka, kde takové to chytré věci sehnat?

Špičkovou firmou s 20 letou tradicí je DEOM (tzn. Digitální Elektronicko Optická Měření), která (jak jsme již zmiňovali) působí na trhu metrologie již od roku 1994. Nabízí tedy efektivní spojení elektroniky a optiky spolu s výkonným softwarem a především přesnou mechanikou. Samozřejmostí je, že po tak dlouhé době působení na trhu odebírá společnost ty nejlepší a ověřené produkty, kterým může zákazník důvěřovat a spoléhat na ně.

firma

DEOM se však snaží (kromě prodeje) o celkem dobrý cíl – tím je vždy spokojený zákazník, což se samozřejmě ve světě cení. Dobré ceny, kvalita a samozřejmě servis k realizaci tomu značně napomáhá.

Nyní se pojďme na závěr v krátkosti podívat, jaké produkty vůbec firma nabízí. Za zmínku stojí především výrobce Solutionix, který vyrábí například oblíbené a moderní 3D scannery pro reverse engeneering a měření. Dále tu máme například výrobky od americké oblíbené značky Micro-Vu, dále Metronor, Metroarm apod. Prostě a jistě, když si to shrneme, jedná se o měřící kvalitní přístroje od světových značek, které v tomto oboru něco znamenají.

 

 

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru