Dnes vyšlo 15 článků

INZERCE: Kvalitní krmivo pro vaše domácí mazlíčky

To, čím svého psa nebo kočku krmíte, významně ovlivňuje kvalitu jeho / jejího života. Díky dobrému krmivu má podstatně vyšší šanci na delší a zdravější život. Tak si vyberte. Připlatíte si, aby váš mazlíček žil spokojeně, nebo mu budete kupovat levná nekvalitní krmiva?

Vybrat správné krmivo pro kočky nebo psy nemusí být vždy jednoduché. Na trhu je tolik různých výrobků, že snadno šlápnete vedle. Vaše kočka nebo pes vám neprozradí, že zrovna tohle krmivo pro ni / něj není dobré. Nekvalitní granule jim většinou naopak chutnají ještě více, protože jsou ochucené solí a umělými přísadami. To neznamená, že kvalitní krmivo mazlíčkům nebude chutnat. Jde jen o zvyk, po čase si na něj přivyknou.

Jak poznat kvalitní krmivo?

Docela těžko. Museli byste sledovat složení, které bývá napsané někde na obalu. Ideální strava by neměla obsahovat obiloviny a lepek, jiné zásady platí pro koťata / štěňata, pro dospělé a pro seniory. Pro běžného člověka to není úplně snadné, a proto je nejjednodušší vsadit na e-shop nebo obchod, o kterém víte, že nabízí výhradně kvalitní krmivo pro psy a kočky.

Takovým je i Zveros.cz. Nenabízí příliš velký sortiment, protože má v nabídce jen nejkvalitnější značky. Jejich krmiva jsou z masa a neobsahují obiloviny. Ať už si vyberete jakékoliv, nemůže se vám stát, že šlápnete vedle. Vždy to pro vašeho mazlíčka bude to nejlepší.

3752858326_b524b8ff19_z

Nakoupit v e-shopu www.zveros.cz by zvládla i vaše babička. Díky tomu, že nabízí málo zboží, je e-shop přehledný. Snadno se v něm vyznáte, objednáte a zaplatíte platební kartou nebo převodem. Nečekají, až dorazí peníze na jejich účet, zboží vám odesílají hned, jak jim pošlete potvrzení převodu. V případě doručení po Brně v den objednání lze platit také hotově.

Po celé ČR garantují dodání zboží do druhého dne, fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a 365 dní v roce nehledě na víkendy a svátky. A pokud náhodou nebudete spokojeni, reklamaci vyřídí okamžitě výměnou kus za kus. Kde jinde nakoupíte krmivo výhodněji?

Fotka: Flickr – b1ue5ky

Komentáře

Nahoru