Kvalitní kovové garnýže

Na trhu existuje nepřeberné množství garnýží a záclonových tyčí. Kovové garnýže jsou dnes nejvíce žádanými prvky moderního interiéru.

Nový a nevšední design těchto garnýží zaujme nejednoho návštěvníka. Jistě si pamatujete ještě záclonové tyče vyráběné ze dřeva. Ty byly značně nepraktické. Nejen že po čase změnili svůj povrch ale i tvar. Naštěstí dnes již dřevěným garnýžím odzvonilo.

Dnes se používají kovové. Kovová garnýž vám vydrží 20 až 30 let aniž byste na nich poznali změnu tvaru. Po celou dobu není potřeba jakékoliv údržby. Navíc dnešní garnýže jsou skutečným uměleckým dílem. Z velkého množství si vyberete přesně tu, která vám bude pasovat do vašeho interiéru. Vše záleží pouze na vašem vkusu.

Kromě klasických kulatých záclonových tyčí najdete v nabídce i moderní a praktické garnýže hranaté.

Ať již vyberete hranaté či kulaté budete mít na výběr z několika typů koncovek, které lze zakoupit samostatně.

Pořídíte i garnýže dle různých cenových relací od desítek korun až po prestižní v řádech tisícikorun.

Zboží od firmy garnyzekovove.cz jsou vyrobeny v EU, nikoliv v Číně. Jedná se o opravdu vysoce kvalitní zboží. Výrobce disponuje spoustou certifikátů z oblasti řízení jakosti. Veškeré nabízené záclonové tyče jsou galvanicky pokovené, což zajišťuje jejich dlouhou životnost. To vše za velice výhodnou cenu. Poměr kvalita/cena je v ČR bezkonkurenční. Nabídka firmy je rozsáhlá. Vybere si zde tedy úplně každý. Vaše fantazie se zde opravdu vyřádí.

Dnešní kovové garnýže váš dům udělají útulnějším a stanou se klenotem, který budou obdivovat všichni vaši návštěvníci.

 

Komentáře

Nahoru