INZERCE: Kvalitní klimatizace Daikin z Japonska

V zimě, když topíte, máte doma suchý vzduch. V létě vás naopak trápí nadměrná vlhkost. Kromě toho jsou moderní budovy stále více vzduchotěsné. V zimě je to fajn, ale v létě se uvnitř nedá dýchat. Nejde jen o to, že je potřeba v interiéru regulovat teplotu, ale řešit by se měla i vlhkost vzduchu a znečištěný vzduch. Pomůže vám v tom japonská společnost Daikin, která vyrábí klimatizace i u nás v závodě Daikin Industries v Plzni.

Společnost Daikin byla založena už roku 1924. První klimatizaci pro běžné uživatele přinesla v roce 1951a od té doby se jejich technika stále zlepšuje. V současné době se zabývají i vzduchotechnikou, vytápěním a chladírenstvím a jsou v této oblasti největší společností na světě. Z toho důvodu neustále přicházejí s nějakými inovacemi a nastavují laťku ostatním.

Co Daikin nabízí?

Do domácnosti by se vám mohly hodit nejen jejich klimatizační jednotky, ale rovněž produkty k ohřevu teplé vody a vytápění domova. Do průmyslu a velkých továren se nejčastěji pořizují klimatizace, do firem často i produkty určené k vytápění.

Nejčastěji zákazníci sáhnou po klimatizačních jednotkách Daikin Emura a Ururu Sarara. Obě jsou designově velice povedené – Emura získala ocenění IF Design Award 2015, Ururu Sarara má na kontě zase Good Design Award a Reddot Design Award. V podstatě si jsou kvalitou dost podobné, obě jsou energetické třídy A+++. Emura vyniká hlavně materiálem a povrchovými úpravami. Sarara (v japonštině „odvlhčování“) zvládá zvlhčovat a čistit vzduch.

daikin

Klimatizace Daikin Emura do interiéru krásně zapadne

Jaké je mít doma klimatizační jednotku Daikin?

Jakmile si na ni zvyknete, už bez ní nebudete moci žít. Provoz klimatizace je téměř nepostřehnutelný. Je hlasitá kolem necelých 20 dB (což lze srovnat se šuměním listů), takže nenarušuje vaše denní aktivity. Klimatizaci je možné ovládat přes aplikaci ve vašem smartphonu (Android nebo iOS), připojovat se k ní nemusíte jen z domova – lze si nastavit z práce teplotu, kterou doma chcete mít, až se vrátíte.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru