Dnes vyšlo 1 článků

INZERCE: Nejlepší česká krmiva pro pejsky – Calibra a Brit

Máte-li doma čtyřnohého mazlíčka, jistě mu chcete dopřát jen to nejlepší. Dáváte mu všechnu svou lásku, kupujete hračky a různé laskominy. A určitě víte, jak velký podíl má na jeho spokojeném životě dobré krmivo.

Dobré krmivo dokáže pejskovi prodloužit život až o několik let. Nepřivodí mu žádné zbytečné zdravotní problémy a podpoří také jeho psychický stav. Poctivé krmení a hodně lásky jsou pro čtyřnohé mazlíčky nezbytností. S láskou vám sice radit nemůžeme, ale řekneme si, jaká krmiva stojí za to.

Česká kvalita

V základě tady platí stejná pravidla jako u jídla, které nakupujete pro sebe. Určitě máte zkušenosti s tím, že poctivé české potraviny chutnají lépe než ty, co se k nám vozí kdoví odkud. A podobně je to se psím jídlem. Top kvalitu zajišťují česká krmiva Calibra, Brit Care a další značky. My se zaměříme na ty dvě jmenované, protože jsou ze všech českých firem mezi majiteli psů a koček nejznámější.

Obě značky vyrábí klasická suchá granulovaná krmiva. Brit nabízí rovnou tři řady pro různé psí rasy a věkové kategorie. Díky tomu, že neobsahují žádné škodlivé látky a geneticky upravované organismy, je dobře snáší i pejsci se zažívacími obtížemi.

brit-care

Velmi zajímavé jsou speciální řady obou značek. Calibra vyrábí krmivo Dog ENERGY pro psy s vysokou fyzickou zátěží, a dokonce Premium Energy, které působí i proti problémům s klouby a pomáhá pejskům růst. Brit nabízí alternativu Dog Sport pro regeneraci svalů, výživu srsti, chrupavek a kůže.

U obou druhů krmiva je možné se přímo dočíst, co obsahují. Výrobci se nemají za co stydět, používají jen kvalitní a psům neškodné suroviny. Například řada Brit Carnilove obsahuje 70 % masa z divokých zvířat.

Nevíte, které zvolit?

Pokud z toho ještě stále nejste úplně moudří, přečtěte si obsáhlé srovnání Brit a Calibra na webu Infopes.cz. Nakonec vlastně uvidíte, že co zákazník, to jiný názor. Každému prostě vyhovuje něco jiného, je potřeba to vyzkoušet. Na granulích pro pejska ale rozhodně nešetřete.

Komentáře

Nahoru