INZERCE: Krmte své mazlíčky kvalitně

INZERCE: Krmte své mazlíčky kvalitně

Pokud už doma máte nějaké to zvířátko, nejspíš je to váš rodinný mazlíček, na kterého nedáte dopustit. Chcete pro něj jen to nejlepší, prokazujete mu nikdy nekončící lásku. Prostě se snažíte dopřát mu ve všem kvalitu, aby byl spokojený.

Jistě víte, že pokud chcete, aby se vaše zvířátko cítilo příjemně, vyžaduje to komplexní péči. Jednou z jejích nejdůležitějších složek je ovšem potrava. Znáte přece ten pořad „Jste to, co jíte“. Tohle pořekadlo neplatí jen u lidí. Strava má vliv na mnoho záležitostí – od toho, jak budou vaši mazlíčci aktivní, až po to, jak hebkou budou mít srst.

Z toho důvodu je opravdu dost důležité vybrat to správné krmení. Můžete zkusit třeba Nutram krmivo pro psy a kočky. Tohle krmení totiž pochází z Kanady a je vyráběno s použitím nejnovějších šetrných výrobních metod. Poskytuje vyváženou a chutnou výživu a je vysoce stravitelné.

Řada krmení pro psy ale i granulí pro kočky je vyvinuta pro celý život vašeho zlatíčka. Od štěněte (kotěte) až po seniory. Zároveň si nemusíte dělat hlavu s tím, zda je ta vaše Micinka nebo váš Azorek aktivní či spíš polehává, zda má nadváhu nebo problémy se srstí či zažíváním. Krmiva Nutram jsou univerzální. Podporují dlouhověkost a dokonce po nich lépe vypadají i bobky.

A pokud toužíte po opravdové kvalitě, měli byste se zaměřit na specializovanou recepturu Grain Free, která snižuje riziko metabolických chorob. Nic šetrnějšího pro zvířecí organismus sehnat nemůžete. Navíc dobře chutná.

A kde Nutram shánět?

Zkuste to třeba na www.pro-krmivo.cz. Můžete mrknout rovnou do té Nutram kategorie a zapátrat, co vám bude nejvíce vyhovovat. Cenově jsou krmiva Nutram nejlevnější právě na tomhle webu! Navíc vám jako bonus dají ke každému balení dárek zdarma. Pokud bydlíte v okolí Plzně, budete mít zdarma i dopravu. A pokud ne, neváhejte. Vyberte si balení o velikosti 15 kg a doprava zdarma vás mile překvapí také! Tak neváhejte.

Fotografie: Flickr - Ramkishan Ravula

Placená inzerce na magazínu Objevit.cz. V případě zájmu o reklamní články, či jiný způsob reklamy nás informujte.

Komentáře

Nahoru