INZERCE: Kouzlo jógy a oblečení na jógu

Jóga není jen cvičení, je to styl života. Věnuje se meditačním technikám, zdravým stravovacím návykům, sociálním interakcím a podvědomí. Tuto, dalo by se říci starobylou, tradici dnes podle některých údajů praktikuje více než 15 milionů lidí po celém světě.

Zatímco ze začátku vám bude nejspíš připadat, že je jóga jen plná krkolomných pozic, při dlouhodobém praktikování poznáte její výhody:

  1. Snižuje stres a zlepšuje náladu. Zvyšuje přísun kyslíku do mozku, takže vás udělá šťastnějšími.
  2. Posiluje sebedůvěru. Uvolňuje napětí z mysli, bez úzkostí si připadáte lepší.
  3. Snižuje riziko zranění. Třeba běh je složen z řady rychlých pohybů, takže riziko, že se zraníte, je vyšší. Zatímco když si obléknete oblečení na jógu a začnete se pomalu protahovat, zranění nehrozí.
  4. Pomáhá hubnout. Nadváha je totiž znamením, že máte nerovnováhu v životě. Jóga vás uvolní a zbaví stresu.
  5. Protáhne vás. Žádné výmluvy, jógu může dělat každý, vůbec nezáleží na pružnosti.

A takhle bychom mohli pokračovat dále a dále. Jakmile jednou pocítíte energii jógy, přestat je těžké.

bila-joga-podprsenka-se-zlatym-lotosem.jpg

Bílá podprsenka na jógu se zlatým lotosem

Radost z Bali

Přesně takové zkušenosti má Kamila Namasté, která plně pochopila kouzlo jógy na nádherném ostrově Bali. Od té doby se snaží šířit lásku k józe, splněná přání, slunce, inspiraci, snění a radost prostřednictvím stránky Sitara.

Sitara je webem, který si oblíbí všichni milovníci jógy. Pokud nějakého takového znáte, určitě mu tady vyberete pěkný dárek. Kamila dala dohromady pěknou kolekci oblečení z Bali, šperků a dalších doplňků. Vše se vztahuje k józe, na oblečení a vacích jsou obrázky lotosového květu nebo známého „óm“.

joy-naramek-z-ruzeninu.jpg

Náramek Joy z růženínu

Moc povedená je kolekce šperků, které se hodí nejen na hodinu jógy. Každý náramek je originál, některé jsou zdobené jóga symboly (strom života, om), jiné jsou pouze ze zajímavých perel – jako například obyčejný náramek Joy z růženínu. V jednoduchosti je krása. Krásu byste ale nemohli vidět s nevyrovnanou duší. A proto se nebraňte kouzlu jógy.

Komentáře

Nahoru